Policjanci przygotowali dla kierowców z powiatu poranek z niespodzianką

Kolejne policyjne działanie pod nazwą "Trzeźwy poranek". Biorąc pod uwagę rozmach akcji, efekty przeprowadzonych kontroli nie wypadły najgorzej dla kierowców.  

152-338319

W miniony poniedziałek policjanci sprawdzali trzeźwość kierowców w wybranych miejscach powiatu świeckiego.

- W trakcie działań skontrolowano blisko tysiąc kierujących. Dla niektórych podróż w tym momencie się zakończyła – informuje mł. asp. Damian Ejankowski p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

Dwóch kierowców, którzy prowadzili po spożyciu alkoholu policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami.

Obydwaj wpadli w Świeciu.

Jednym z nich był 39-letni mieszkaniec powiatu świeckiego. Kierowca ciężarówki marki MAN wydmuchał 0,6 promila.

Nieco lepszy "wynik" miał kierowca ciężarowej scanii, 36-letni mieszkaniec Bydgoszczy, u którego stwierdzono 0,8 promila.

- Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do lat 2 pozbawienia wolności - przypomina Damian Ejankowski.

Zobacz poniżej zdjęcia z policyjnej akcji.

Zdjęcia: KPP w Świeciu

a.pudrzynski@extraswiecie.pl

Udostępnij
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Psy i CB.ś

Psy i CB.ś

 Czemu usuwasz wpisy?

 Czemu usuwasz wpisy? Najważniejsze udusić suwerena za wszelką cenę w ten sposób poprawiają statystyki, a po drugie policja to jest prywatną firmą zarejestrowana w USA.

Akcja spoko ale do diabła w

Akcja spoko ale do diabła w losowych miejscach.

Ludzie już w głowie mają gdzie stoją lub gdzie mogą stać.

Policja powinna jeździć na

Policja powinna jeździć na parking za MONDI w strefie Vistula co tam tirowcy odstawiają!!! A potem do wozu i naprzód 

No to teraz rozumiem dlaczego

No to teraz rozumiem dlaczego kierowcy z tirów w okolicy Mondi tak wymuszają pierszeństwo, im się wcale nie spieszy, im się gorzała skończyla i pędzą po następną.

Miejsca kontroli nie powinny

Miejsca kontroli nie powinny się powtarzać

Akcja jak najbardziej i to

Akcja jak najbardziej i to najlepiej co dziennie w innym miejscu, ale co to da jak się rozstawiają o 7 albo 8 jak już najgorsze chlejtuny co jeżdżą do firm na 6 zdążą przejechać. Wszystkie dojazdy do przechowa od godziny 5 rano zastawić i dopiero by zobaczyli co to znaczy nałowić pijaków.. 

Wybrane dla Ciebie

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors