Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

W Terespolu uczniowie pożegnali się ze szkołą i z jej dyrektorką [zdjęcia]

Dziś po raz ostatni uczniowie i nauczyciele pojawili się w szkołach przed dwumiesięczną przerwą wakacyjną. W Terespolu Pomorskim zakończenie roku szkolnego wiązało się jednocześnie z pożegnaniem dyrektorki szkoły.

Udostępnij
Dyrektor Halinę Raźną pożegnali uczniowie i burmistrz / Fot. UM w Świeciu

Większość uczniów po wakacjach wróci do tych samych szkół i nauczycieli. Z jednym wyjątkiem. Są nim ósmoklasiści, żegnający się ze swoją szkołą już na zawsze.

Nie mogą więc dziwić łzy wzruszenia, jakie płynęły na uroczystości w Szkole Podstawowej w Terespolu Pomorskim.

Wśród zaproszonych gości znalazł się burmistrz Świecia Krzysztof Kułakowski. To właśnie z jego rąk najlepsza absolwentka, Marta Kalinowska, odebrała specjalną nagrodę.

Bukietem kwiatów oraz prezentem burmistrz obdarował także Halinę Raźną, która nie będzie już dyrektorem placówki. Na tym stanowisku zastąpi ją Monika Rychlicka.

redakcja@extraswiecie.pl

źródło: swiecie.eu

Udostępnij

Komentarze (1)

  1. ALA

    26 czerwca 2023 00:13

    SWIECIE Z CHECIA POZEGNA ROWNIEZ TEGO PSEUDO BURMISTRZA. LEDWO CO NIM ZOSTAL A NAGLE ODROSLY MU WLOSY MIAL NOWE AUTO I KUPIL WYBUDOWAL NOWY DOMEK NAD WODA – CIEKAWE SKAD NAGLE TYLE KASY MIAL 🙂

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Wiadomości

Świecie zajęło pierwszą pozycję wśród najzamożniejszych miast powiatowych w województwie kujawsko-pomorskim i wysoką lokatę w skali całego kraju.

Wiadomości

W sobotę po raz trzynasty odbył się Kociewski Rajd Enduro. Wystartowało w nim 136 uczestników z całej Polski, w tym również zawodnicy z powiatu...

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Reklama