Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Zasłużeni strażacy dostali medale podczas uroczystego apelu [zdjęcia]

Wśród wyróżnionych podczas uroczystego apelu w urzędzie wojewódzkim znaleźli się także strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu. 

Udostępnij
x

W środę w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim odbył się uroczysty apel strażaków z okazji Święta Niepodległości. Były medale, odznaki i awanse.

Doceniono w ten sposób najbardziej zasłużonych strażaków z województwa kujawsko-pomorskiego, wśród nich również z komendy powiatowej w Świeciu.

- Odznaczenia i wyróżnienia zostały nadane dla upamiętnienie daty 11 listopada 1918 r. – w 104. rocznicę odzyskania niepodległości. W ten sposób dajemy świadectwo swojej służbie i oddaniu Rzeczpospolitej - mówił nadbryg. Jacek Kaczmarek, komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej.

Reklama
Reklama

Odznaczenia zasłużonym strażakom wręczyli wicewojewoda Radosław Kempinski i komendant wojewódzki PSP. Nie zabrakło wśród nich funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu.

Brązowy Medal za Długoletnią Służbę:

  • kpt. Adam Gwizdała
  • mł. asp. Tomasz Gliniecki
  • mł. ogn. Piotr Młynek

Brązowy Medal Zasłużony dla ochrony przeciwpożarowej:

Reklama
Reklama
  • mł. asp. Krystian Kaczmarek
  • mł. asp. Marcin Borucki
  • mł. ogn. Marcin Partyka

Dyplom komendanta głównego PSP:

  • mł. bryg. Tomasz Sadecki

Poniżej galeria zdjęć z uroczystości.

Reklama
Reklama

Zdjęcia: K-PUW

a.pudrzynski@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (22)

  1. Git

    24 listopada 2022 08:30

    To ile kotków zdjęli z drzewa

    To ile kotków zdjęli z drzewa 

    • brak słów

      24 listopada 2022 08:50

      Serio twoja wiedza jest, aż

      Serio twoja wiedza jest, aż tak płytka, ze uważasz że straż pożarna wyłącznie ściąga koty z drzewa? Ogrom dobrej roboty z ich rąk wychodzi każdego dnia, a jak zwykle znajdzie jakiś imbecyl próbujący drwić. Radzę samemu wziąć się do roboty

    • Olo

      24 listopada 2022 08:58

      Oby ciebie gamoniu nie

      Oby ciebie gamoniu nie musieli ściągać z drzewa!! Gratulacje Panowie i podziękowania za służbę!

    • technik obserwator

      24 listopada 2022 12:56

      Powinieneś wiedzieć, przecież

      Powinieneś wiedzieć, przecież cały czas siedzisz na drzewie.

    • Aron

      24 listopada 2022 22:44

      Nawet jak zdejmowali koty to

      Nawet jak zdejmowali koty to są PRAWDZIWI bohaterowie a nie ciepłe kluchy. Mają zasady I charakter bez względu na poziom akcji. Kuma czacze?? Nie kuma..

    • Gość

      25 listopada 2022 10:55

      Za koty dają złote medale! 

      Za koty dają złote medale!  Pozostałe dostają za takich baranów jak Ty!

  2. Mandy

    24 listopada 2022 09:10

    Medale, dyplomy, ordery,

    Medale, dyplomy, ordery, uściski dłoni, fałszywe uśmiechy, jakie to korporacyjne.

  3. Anonim

    24 listopada 2022 11:53

    Zaraz na pierwszym zdjęciu

    Zaraz na pierwszym zdjęciu strażak drugi od lewej kogoś mi przypomina. Najman jest też strażakiem 

  4. Stanisław

    24 listopada 2022 12:20

    Za wykonywanie obowiązków

    Za wykonywanie obowiązków służbowych jest wypłacane co miesiąc wynagrodzenie i to dobre, zatem konkretnie niech podadzą do wiadomości za jakie zasługi ??? Może za pogotowie strajkowe ? 

    • Jan

      24 listopada 2022 14:35

      Za co? Za to że chłop w ciągu

      Za co? Za to że chłop w ciągu swojej służby uratował kilka istnień ludzkich i zapobiegł kilku tragedią.. a co ty zrobiłeś? Zwykły śmieć społeczny tak się wypowiada!

      • Franek

        24 listopada 2022 14:44

        Jedz zobacz jan ,cały płot

        Jedz zobacz jan ,cały płot przy straży zawodowej oflagowany pt pogotowie strajkowe ! Jeśli nie masz wiedzy nie odzywaj sie

        • Jan

          24 listopada 2022 14:52

          A co ma wspólnego to z ich

          A co ma wspólnego to z ich pracą??? Czy jak jest pożar to nie jada?? O co więc ci chodzi o to że flagi wywiesili?? A to że ratują życie i twoją dupę jak zrobisz stłuczkę to widzisz?? Czy widzisz tylko to co chcesz 

    • maniek

      24 listopada 2022 22:47

      Ile tu zawiści i zazdrości.

      Ile tu zawiści i zazdrości. Skoro tak im zazdrościsz to spróbuj zostać jednym z nich. Ale na to Cię nie stać. Pyszczyć każdy potrafi ale tak narażać swoje życie i zdrowie tego byś nigdy nie zrobił- dlaczego,? Bo jesteś tchórzem co potrafi tylko bredzić głupoty. 

    • maniek

      24 listopada 2022 23:01

      Ile tu zawiści i zazdrości.

      Ile tu zawiści i zazdrości. Skoro tak im zazdrościsz to spróbuj zostać jednym z nich. Ale na to Cię nie stać. Pyszczyć każdy potrafi ale tak narażać swoje życie i zdrowie tego byś nigdy nie zrobił- dlaczego,? Bo jesteś tchórzem co potrafi tylko bredzić głupoty. 

  5. OLO - King of Patology

    24 listopada 2022 16:43

    Brawo panowie .Polecam giros

    Brawo panowie .Polecam giros i kepap w Zbrachlinie .

  6. Ewelina

    24 listopada 2022 18:36

    Jak rok długi ciągle tylko

    Jak rok długi ciągle tylko jakieś  awanse i odznaczenia. A dlaczego nikt nie daje medali ciężko pracującym kasjerkom z Biedroniki, które przed świętami będą przeżywały prawdziwy dramat? Dlaczego nikt nie daje medali drogowcom ciężko pracującym w upale i mrozie?? Dlaczego nikt nie daje medali piekarzom, bez ktorych nie byoby chleba??? Tak pod rozwagę. 

    • maniek

      24 listopada 2022 22:59

      Wyobraź sobie że kasjerka,

      Wyobraź sobie że kasjerka, robotnik czy inny pracownik nie ryzykuje swojego życia i zdrowia na  codzień. Strażak to nie praca a służba i nie dla kasy choć i to jest ważne. Strażak to twój spokój i bezpieczeństwo a więc bądź im wdzięczny i nie wyposuj tu głupot. „By ktoś mógł się czuć bezpieczny ktoś czasem musi ryzykować swoje zdrowie czy też zycie” Jak tego nie rozumiesz to jesteś głąb 

  7. Zofia

    24 listopada 2022 20:36

    Bo to mundurowka z

    Bo to mundurowka z przywilejami i bardzo szybka emerytura 

  8. Zofia

    24 listopada 2022 20:37

    Bo to mundurowka z

    Bo to mundurowka z przywilejami i bardzo szybka emerytura 

  9. Franek

    24 listopada 2022 22:08

    Stopnie służbowe, imiona ,

    Stopnie służbowe, imiona , nazwiska , nazwa jednostki a gdzie R O D O  ?????

    • Yogi

      24 listopada 2022 23:03

      W dupi…e

      W dupi…e

  10. Kira