Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Ferdynand, Jan, Feliks
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  20°C / 8°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  21°C / 6°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  23°C / 10°C
REKLAMA

Strażacka majówka w Przechowie

06.05.2023

Ochotnicza Straż Pożarna w Przechowie zaprasza w sobotę 6 maja na majówkę.

W programie gry i zabawy dla najmłodszych, zwiedzanie remizy i nauka udzielania pierwszej pomocy. Nie zabraknie też pokazu strażackiego sprzętu i wozów bojowych, który każdy chętny będzie mógł wypróbować.

Nadarzy się także okazja do wejścia na wieżę, z której roztacza się widok na okolicę. Zadbano również o słodki poczęstunek, kawę i herbatę.

Podczas majówki będzie otwarte stoisko informacyjne, w którym zainteresowani będą mogli zapisać się do Ochotniczej Straży Pożarnej w Przechowie.


Majówka z OSP Przechowo, sobota 6 maja w godz. 12.00-18.00.