Weź udział w Mistrzostwach Polski Hobby Horse w Kozłowie

W niedzielę 30 czerwca w Stajni Zaplątani w Końskich Grzywach w Kozłowie koło Świecia już po raz drugi odbędą się Mistrzostwa Polski Hobby Horse w skokach przez przeszkody.
Ubiegłoroczne zawody w Kozłowie / Fot. MP

Hobby horse to zabawa dla dzieci i młodzieży polegająca m.in. na skokach przez przeszkody z głową konia zamocowaną na drewnianym kiju.

- Po raz kolejny podejmujemy wyzwanie organizacji Mistrzostw Polski Hobby Horse w skokach przez przeszkody. Zapraszamy mieszkańców Świecia do kibicowania, a dzieci do udziału w zawodach. Wydarzenie uświetni piękna oprawa oraz stoiska gastronomiczne i rękodzielnicze – mówi Joanna Piotrowska - Herman, właścicielka stadniny w Kozłowie (gmina Świecie).

Zawody będą podzielone na kategorie wiekowe:

  • hobby kids - od 6 lat,
  • hobby junior młodszy - do 9 lat.
  • hobby junior – do 14 lat oraz kategorie: hobby open i potęga skoku.

Zgłoszenia udziału dzieci (z własnym hobby horse) można dokonywać za pomocą wiadomości SMS pod nr tel. 602 208 382 podając w treści: imię, nazwisko, datę urodzenia, imię hobby horse.

Zapisy trwają do 27 czerwca. Opłata organizacyjna wynosi 150 zł. Każdy z uczestników może liczyć na upominek.

Udostępnij

Wybrane dla Ciebie

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors