Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Emil, Karolina, Maria
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  23°C / 16°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  26°C / 13°C
 • rozproszone chmury
  Pojutrze:
  28°C / 16°C

Firmy też pomagają chorym dzieciom. Pompki robili pracownicy Eko-Wisły i Nova-Techu [wideo]

Andrzej Pudrzyński
11 lipca, 20:32
Gaszyn Challenge zatacza coraz szersze kręgi. W naszym powiecie „pompki robili już m.in. pracownicy policji, starostwa i urzędu skarbowego. „Pompują” też w miejscowych firmach.
Pracownicy Nova-Techu wsparli leczenie rocznej dziewczynki
kadr z nagrania

Celem akcji jest pomoc dzieciom cierpiącym na rdzeniowy zanik mięśni. Pracownicy nominowanych instytucji, organizacji i firm muszą wykonać 10 pompek lub przysiadów. Akcji towarzyszy zbiórka pieniędzy.

Gaszyn Challenge to akcja strażaków z Gaszyna (województwo łódzkie). Rozpoczęła się od zbiórki na rzecz chorego na rdzeniowy zanik mięśni Wojtka z Galewic.

Przedsiębiorstwo Unieszkodliwiania Odpadów Eko-Wisła z Sulnówka (gmina Świecie) wsparło podczas akcji zbiórkę na leczenie 6-miesięcznej Celinki.

W Gaszyn Challenge wzięła również udział firma Nova-Tech z pobliskiego Sulnowa, zajmująca się produkcją rusztowań, konstrukcji stalowych i obróbką metali. Zobaczcie, na jak nietypowy pomysł wpadli pracownicy, aby wspomóc w walce z chorobą roczną Mię.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz