Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Henryk, Jerzy, Przemysław

Płytki krążą wokół Saturna. To największy w powiecie dystrybutor ceramiki [zdjęcia]

Patrycja Skrobiszewska
9 września, 21:19
Świecki Saturn jest liderem na polskim rynku w dystrybucji płytek ceramicznych oraz gresów. Firma ma w ofercie ok. 6 tys. produktów.
Saturn jest zwykle kojarzony z płytkami, ale w sprzedaży ma też armaturę łazienkową
Fot. Patrycja Skrobiszewska

- W naszym oddziale w Świeciu oprócz płytek, mamy także wanny, kabiny, baterie, grzejniki, lustra, meble łazienkowe, listwy aluminiowe, akcesoria łazienkowe, chemię budowlaną oraz narzędzia glazurnicze – wymienia Kamil Zaroda z działu sprzedaży sklepu Saturn przy ul. Spławnej (boczna uliczka odchodząca od ul. Wodnej).

Pytany o trendy w aranżacji modnej łazienki odpowiada, że zauważalne są z jednej strony naturalne barwy, z drugiej zaś metaliczne akcenty i florystyczne wzory jako elementy wykończenia.

- W obecnym sezonie chętniej sięgniemy po biżuteryjne dodatki w kolorach różowego i żółtego złota, platyny, ale także ponadczasowej czerni. W przestrzeniach modne są okrągłe i heksagonalne kształty, co doskonale odzwierciedla choćby oferta producentów luster – wyjaśnia Kamil Zaroda.

Dla wielu zaskoczeniem może być informacja, że sklep Saturn ma własną markę płytek ceramiczny Lis Ceramika.

- Oferujemy najnowsze wzornictwo i trendy w atrakcyjnych cenach. Już niedługo w naszej ofercie pojawi się wiele nowości – zapowiada Kamil Zaroda.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz