Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Andrzej, Zbysław, Justyna

Zamknięcie gospodarki upadło z powodu… protestów kobiet?

red
28 października, 20:06
Z powodu rosnącej liczby zakażeń koronawirusem rząd planował lockdown od soboty 31 października. Jak podaje radio RMF FM, rząd wycofuje się jednak z planów zamknięcia gospodarki.
Fot. stock adobe

Partner strategiczny działu Biznes

Powód? Protesty kobiet, wywołane orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego zakazującym aborcji z powodu ciężkiego uszkodzenia lub nieuleczalnej choroby płodu. Uznano, że jest to niegodne z konstytucją.

Chociaż 28 października odnotowano 18,8 tys. zakażeń, rząd uznał, że protestujący nie posłuchaliby zakazu wychodzenia z domów.

Jak ustalili dziennikarze RMF FM, lockdown i związane z tym zamknięcie salonów fryzjerskich i kosmetycznych, większości sklepów oraz części firm usługowych mógłby spowodować, że tysiące Polaków miałoby… więcej czasu na protesty.

Przypomnijmy, że już teraz nieczynne są siłownie i baseny, a w lokalach gastronomicznych można zamawiać jedzenie tylko na wynos lub z dowozem.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA