Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Andrzej, Zbysław, Justyna

Bud-Pap/Roplast liderem ligi w Jeżewie po pięciu kolejkach

sport
13 listopada, 21:58
Drużyna, w której prym wiodą Przemysław Mikołajczak i Robert Baumgart ma szansę, aby wreszcie przełamać hegemonię zespołów grudziądzkich w Celcom Basket Lidze.
Bud-Pap ma szansę zdetronizować hegemonię drużyn z Grudziądza.
Fot. nadesłane

Wszystko za sprawą niespodziewanej wygranej BUD-PAP-u nad Venture Industries 61:56 w czwartej kolejce jeżewskiej ligi koszykówki. Po tym meczu nie ma już w Celcom Basket Lidze drużyny niepokonanej, a dominacja ekip z Grudziądza stanęła pod sporym znakiem zapytania.

W piątej kolejce Bud-Pap/Roplast pokonał dość pewnie Celcom Olimp 73:57 (18:10, 19:16, 15:20, 21:11). Tym razem ciężar zdobywania punktów wziął na siebie Przemysław Chojnacki, który zanotował 27 pkt. Robert Baumgart dorzucił 13 „oczek”, a Przemysław Mikołajczak – 8 pkt.

W ekipie z Jeżewa

Łukasz Rydwelski zdobył 24 punkty (w tym trzy celne trójki), Szymon Janicki 12 pkt, a Daniel Włodarczyk 11 pkt. Po tej wygranej Bud-Pap/Roplast umocnił się na pierwszym miejscu w tabeli, z taką samą ilością punktów, co drużyna z Grudziądza, ale ze zwycięstwem w bezpośrednim pojedynku.

W pozostałych dwóch meczach piątej kolejki zanotowano następujące rezultaty:

Nowe Basket Team – Bask3t Grudziądz 60:64 (18:14, 11:15, 21:16, 10:19)

Najwięcej punktów dla Nowego

zdobyli: Sławomir Stanek 14, Tomasz Gocek 13 i Tomasz Jaszkowski 12, natomiast dla Grudziądza: Maciej Nikiel 18 i Mateusz Deuter 16.

Venture Industries – Rasz Traktor Parts 81:63 (19:14, 13:23, 21:13, 28:13).

Najwięcej punktów dla Venture: Adam Jarmuszewski 27, Cezary Łapiński 21. Najlepszymi strzelcami Rasza okazali się natomiast: Patryk Gerke 20 (6x3!), Dominik Stosik 18.

W tabeli najskuteczniejszych strzelców Celcom Basket Ligi po pięciu kolejkach na prowadzeniu pozostał Dominik Stosik z zespołu Rasz Traktor Parts – 28,6 pkt średnia na mecz. Na drugim miejscu plasuje się Przemysław Chojnacki (Bud-Pap/Roplast) – 27,0 pkt, a na trzecim Cezary Łapiński (Venture Industries) – 22,2 pkt.

sportatextraswiecie [dot] pl