Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Aleksander, Arkadiusz, Mirosław

Dominik Rubaj grał w warcaby z najlepszymi na świecie

sport
8 listopada, 17:20
Zawodnik SIN Razem Świecie wystąpił w Mistrzostwach Świata w warcabach stupolowych w tureckim Izmirze.
Dominik Rubaj (po prawej) wypadł dużo lepiej niż przed rokierm
Fot. nadesłane

Zawody odbywały się od 27 października do 4 listopada. Uczeń Szkoły Podstawowej nr 5 w Świeciu rozgrywał swoje partie w kategorii B13. Wraz z nim w zawodach wzięło udział sześciu innych warcabistów reprezentacji Polski.

W turnieju głównym, w warcabach klasycznych Dominik Rubaj w dziewięciu rundach zdobył dziewięć punktów. Świecianin stoczył pojedynki z najlepszymi rówieśnikami na świecie. Wygrał dwa razy, pięciokrotnie remisował i doznał dwóch porażek. Ostatecznie zajął 17. miejsce, co jest sporym progresem, bo rok temu skończył zawody na 24. pozycji.

Mistrzem świata w tej kategorii został Prokopiy Govorov – 14 pkt, srebro zdobył Aleksei Bolshakov – 13 pkt, a brąz Savva Zaika - 12 pkt. Drugi z Polaków Mateusz Wysokiński (UKS Roszada Lipno) uplasował się na 14. miejscu – 10 pkt.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz