Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Henryk, Jerzy, Przemysław

Kadetki Jokera wygrały turniej w Radomiu

sport
9 września, 22:05
Podopieczne Andrzeja Nadolnego zaprezentowały się kapitalnie. Zwyciężyły we wszystkich sześciu meczach nie tracąc nawet jednego seta!
Drużyna prowadzona przez Andrzeja Nadolnego wygrała w Radomiu wszystkie mecze
Fot. Joker Mekro

Zespół kadetek MUKS Joker Świecie wziął udział w Ogólnopolskim Turnieju w Radomiu. Pierwszego dnia, świecianki rozegrały cztery spotkania grupowe i we wszystkich pewnie wygrywały. Joker pokonał kolejno: ULKS Chobrzany 2:0 (20,14), UKS SMS Warszawę 2:0 (15, 11), Olimp Mińsk Mazowiecki 2:0 (17,17) i Radomkę II Radom 2:0 (10, 16). Jokerki zajęły bezapelacyjnie pierwsze miejsce w swojej grupie i bez starty choćby seta awansowały do półfinału

W ½ finału zespół ze Świecia spotkał się z UKS-em „6” Biała Podlaska. W pierwszym secie świecianki rozgromiły rywalki aż 25:7, a w drugiej partii również wygrały pewnie 25:19.

W wielkim finale drużyna Andrzeja Nadolnego zagrała z gospodarzami imprezy Radomką I Radom. W pierwszej partii rywalki stawiały jeszcze opór, ale Joker wygrał 25:20, by w drugim secie znów dokonać istnego pogromu, tym razem 25:8!

W ten sposób świecianki zwyciężyły w całym turnieju, przywożąc z Radomia okazały puchar i miano drużyny, która nie dała sobie wyrwać nawet jednego seta.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz