Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Andrzej, Zbysław, Justyna

Stalex Liga wylosowała grupy. Zagra już po raz czternasty

sport
17 listopada, 19:53
Po raz pierwszy w historii rozgrywek, uroczystość losowania grup eliminacyjnych i par Pucharu Ligi odbyła się w formule online. Nadchodzący sezon w dużej mierze przeniesie się do Internetu z uwagi na brak możliwości udziału kibiców.
Losowanie przeprowadzono online, bez udziału przedstawicieli drużyn
Fot. nadesłane

Ceremonię losowania poprowadzili Tomasz Keller, prezes Vistula-Park Świecie oraz Maciej Grocki, koordynator Stalex Ligi. Mimo braku zaproszonych gości, scenariusz wydarzenia nie odbiegał znacząco od lat poprzednich.

Zaprezentowano sponsorów oraz uczestników czternastego sezonu, do którego mimo pandemii zgłosiło się 21 zespołów, z czego w Pucharze Ligi zagra 19 (chęci gry nie wyrazili Radbox/Ewamar/Kręgielnia oraz Proflex/Agnes/Agrokompleks/Roplast).

Wiele mówiło się również o reżimie sanitarnym, w jakim będą odbywać się rozgrywki. Organizatorom zależy na minimalizowaniu kontaktów, stąd pomiędzy meczami będą przerwy na wyjście jednych drużyn i wejście kolejnych.

Ponadto zawodnicy będą dezynfekować dłonie, a na arenie głównej, oprócz piłkarzy, będą mogły zasiąść jedynie po trzy „osoby funkcyjne” w każdej drużynie. Liga rezygnuje również z takich elementów jak wspólne wyjście drużyn podczas meczów Extraligi, czy też wykonywanie zdjęć drużynowych.

- W takich warunkach należy stwierdzić, że całe rozgrywki praktycznie przechodzą do Internetu – mówił Tomasz Keller, prezes spółki Vistula-Park Świecie, głównego organizatora rozgrywek.

Prezes wspominał również o tym, że decyzja o starcie sezonu była trudna, ale podjęto ją z uwagi na duże zainteresowanie zespołów, a także fakt, że nie wprowadzono pełnego lockdownu, a amatorskie imprezy sportowe, póki co odbywają się również w innych ośrodkach.

Podczas losowania omówiono również system rozgrywek, a także zasady przyznawania nagród.

Wyniki losowania:

Runda Eliminacyjna:

Grupa A:

Feniks Futsal Team, Osiem Gwiazdek Bławat Team, Pantery/Gresta/Espack/Sadowska, Klub Podróżnika/Apis, Azymut M&K Transport, FC Struchawa

Grupa B:

Metalbark Bydgoszcz, NOE-TRANS Rolmasz, Unisław Team PBDI, Haber, Olimpia #86/87 Soccer Club, Young Boys Świecie

Puchar Ligi I runda:

Świeckie Orły vs Encanto Karczma Gęsia Szyja

Chełmża Futsal Team vs Azymut M&K Transport

Raf-Mix&Partnerzy vs Young Boys Świecie

Noe-Trans Rolmasz vs Olimpia Drzycim MG Eco Invest

Osiem Gwiazdek Bławat Team vs FC Struchawa

Klub Podróżnika/Apis Jeżewo vs Metalbark Bydgoszcz

Pantery/Gresta/Espack/Sadowska vs  Olimpia #86/87 Grudziądz

Unisław Team PBDI – Haber

Feniks Futsal Team – Eco-Pol/GMD Plus/Aut-Mor

sportatextraswiecie [dot] pl