Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Bogusław, Elżbieta, Krzysztof
 • całkowite zachmurzenie
  Dzisiaj:
  19°C / 10°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  19°C / 8°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  17°C / 12°C

Świecie zorganizuje wielką imprezę w karate

sport
31 maja, 22:10
Ponad setka zawodników wystartuje w Mistrzostwach Polski Seniorów w Karate WKF, które odbędą się 15 czerwca w Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu. Organizatorzy zapowiadają również przyjazd polskiej Mistrzyni Świata Doroty Banaszczyk.
Na mistrzostwa zapraszają prezes stowarzyszenia Yamabushi Andrzej Jankowski (po lewej) i Sylwester Dzedzej
Fot. nadesłane

Tak dużej i prestiżowej imprezy w sportach walki na pewno dawno w Świeciu nie było. Po staraniach World Karate Federation, od najbliższych Igrzysk Olimpijskich w Tokio w 2020 r., karate stanie się oficjalną dyscypliną olimpijską. Niewykluczone zatem, że dobry wynik osiągnięty podczas Mistrzostw Polski w Świeciu będzie dla niektórych zawodników jednocześnie przepustką na większe światowe imprezy, w tym właśnie Igrzyska Olimpijskie.

- Spodziewamy się ponad setki najlepszych zawodników z całej Polski – mówi Andrzej Jankowski, prezes Stowarzyszenia Sportowego Yamabushi oraz sekretarz generalny Polskiej Unii Karate.

W Świeciu ma się pojawić między innymi Dorota Banaszczyk, Mistrzyni Świata Seniorów z 2018 roku z Madrytu w konkurencji kumite indywidualne 55 kg.

Wstęp na imprezę będzie bezpłatny. Kibice będą mieli zatem okazję zobaczyć w akcji najlepszych zawodników z całej Polski, a być może również przyszłych olimpijczyków. Oficjalne otwarcie mistrzostw zaplanowano w sobotę 15 czerwca o godz. 10.00.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz