Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Karina, Jagoda, Urban
 • rozproszone chmury
  Dzisiaj:
  24°C / 16°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  24°C / 15°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  24°C / 14°C

Wda wygrywa, ale wciąż jest tylko druga

sport
14 maja, 17:13
Piłkarze Wdy Świecie po zaledwie siedemnastu minutach meczu z Dębem Potulice prowadzili już 4:0, by ostatecznie wygrać 4:1. Bohaterem meczu znów okazał się Wojciech Ernest, który ustrzelił hat-tricka.
Wda wygrała już siódmy mecz w rundzie wiosennej, ale nadal pozostaje tylko na drugim miejscu
Fot. archiwum Wdy

Wda może wykazać się imponującym bilansem w rundzie wiosennej A klasy, który wynosi 7 zwycięstw i tylko jeden remis. Mimo to, piłkarze ze Świecia, wciąż są na drugim miejscu w tabeli, mając na koncie 53 punkty, przy 55 „oczkach” Krajny Sępólno Krajeńskie.

Mecz na własnym boisku z Dębem Potulice, Wda rozstrzygnęła właściwie już po kilku minutach. Już w 2 minucie wynik otworzył Wojciech Ernest, wykorzystując rzut karny. Minęło dosłownie kilkadziesiąt sekund, gdy „Erni” po raz drugi wpisał się na listę strzelców, tym razem strzałem głową po stałym fragmencie gry.

W 7 minucie na 3:0 podwyższył Mikołaj Sobczak, a po siedemnastu minutach gry, Wojtek Ernest miał już skompletowanego hat-tricka, a Wda prowadziła 4:0! To był prawdziwy nokaut. Goście zdołali odpowiedzieć zaledwie jedną bramką, zdobytą w 60 minucie meczu.

Wda mogła zdobyć jeszcze kolejne bramki, ale dobrych sytuacji nie wykorzystali Czerwiński i Słaby. Warto dodać, że obie drużyny kończyły mecz w dziesiątkę. Po stronie Wdy czerwoną kartkę otrzymał w 80 minucie meczu za niesportowe zachowanie Wojciech Ernest, którego mimo to należy uznać za bohatera spotkania, ponieważ strzelił dla swego zespołu trzy gole i pozostaje najskuteczniejszym zawodnikiem Wdy w A klasie.

Wda Świecie – Dąb Potulice 4:1 (4:0)

Bramki dla Wdy: Ernest 3 (3, 5, 17), Sobczak (7).

Wda: Semrau, Ratkowski (87. Ziółkowski), Kozicki, Słaby, Gackowski, Wenerski, Czerwiński, Sobczak (67. Macura), Tarkowski (72. Kaczerowski), Warchoł, Ernest.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz