Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Jadwiga, Leonard, Teresa
 • pochmurno z przejaśnieniami
  Dzisiaj:
  19°C / 15°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  16°C / 12°C
 • pochmurno z przejaśnieniami
  Pojutrze:
  16°C / 10°C

Wisła Nowe zacznie wszystko od początku. Zabrakło kasy

sport
10 lipca, 19:56
Kolejny zespół piłkarski w powiecie świeckim wycofuje zespół z rozgrywek. Po spadku do klasy okręgowej, działacze Wisły Nowe zdecydowali, że zamiast grać w piątej lidze, wystawią zespół do najniżej notowanej B-klasy.
Zapał do gry to jedno, a twarde realia finansowe to drugie
Fot. Adobe Stock

O kłopotach organizacyjnych i finansowych „Wiślaków” mówiło się już od dawna. Podobno całą rundę wiosenną w czwartej lidze trener Mariusz Gralak i piłkarze grali za darmo. Mimo ogromnej determinacji, już na kilka kolejek przed końcem było jasne, że drużyna z Nowego nie utrzyma się w czwartej lidze.

Wisła odpuściła sobie nawet ostatni mecz sezonu i nie pojechała na spotkanie z Polonią Bydgoszcz. W tej sytuacji kibice nastawiali się, że w sezonie 2019/20 obejrzą swych ulubieńców w klasie „okręgowej”, gdzie pasjonująco zapowiadały się derby powiatu z takimi przeciwnikami, jak Wda Świecie, Start Eco-Pol Pruszcz czy Pomorzanin Serock.

Tymczasem w poniedziałek na oficjalnym fanpageu klubu pojawiło się zaproszenie dla zawodników do wzięcia udziału w treningach przed nowym sezonem….B-klasy! Należy to oczywiście traktować w kategorii deklaracji, że Wisła Nowe zaczyna niejako swą piłkarską przygodę od początku i zamiast rywalizować z Wdą i innymi wymienionymi klubami, przyjdzie jej grać ze Zrywem Wielki Lubień, Wisłą Gruczno, Czarnymi Lniano, Strażakiem Przechowo i Tęczą Wiąg.

Kibice nie kryli rozgoryczenia, czym dali wyraz w swoich komentarzach pod postem. Niestety sprawa wydaje się być już przesądzona, co oznacza, że kolejny klub piłkarski z powiatu świeckiego notuje bolesny spadek w futbolowej hierarchii.    

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz