Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Artur, Stefan, Waldemar

Wołoszuk i Bobrowski zdominowali plażę

sport
25 lipca, 22:42
Ostatni turniej siatkówki plażowej w Decznie znów wygrali sezonowi bohaterowie. Tym razem jednak konkurencja była słabsza, bo do zawodów zgłosiło się tylko sześć zespołów.
Tomasz Wołoszuk i Kacper Bobrowski wygrali wszystkie turnieje w Decznie w tym sezonie
Fot. deczno.com

W tym sezonie para Tomasz Wołoszuk – Kacper Bobrowski nie ma sobie w Decznie równych. Wszystkie turnieje organizowane na plaży przez Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Świeciu wygrywali właśnie ci zawodnicy. Nie inaczej było podczas ostatnich zawodów sezonu – Ogólnopolskiego Turnieju Siatkówki Plażowej Mężczyzn.

Bobrowski i Wołoszuk zajęli w nim pierwsze miejsce, wygrywając w finale z duetem Miłosz Szwaba – Błażej Płomiński 2:0 (21:11, 21:10). Trzecie miejsce zajęła para Marcin Matulis – Kamil Więciorkowski, która w meczu o brąz pokonała duet Maciej Kot – Daniel Koska 2:0 (21:17, 21:13).

Piąte miejsce w zawodach zajęli Michał Osiecki i Michał Grabowski, a szóstą lokatę zanotowali Mateusz Piotrowski i Maciej Sykuła. Konto najlepszej pary Bobrowski – Wołoszuk wzbogaciło się o 1000 złotych. Druga para otrzymała 500 złotych, a zawodnicy z trzeciego miejsca podzielili między sobą 250 złotych. Czwarte miejsce musiało zadowolić się nagrodą rzeczową.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz