Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Magdalena, Maksymilian, Urszula
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  17°C / 8°C
 • rozproszone chmury
  Jutro:
  17°C / 7°C
 • całkowite zachmurzenie
  Pojutrze:
  19°C / 12°C

Zdobyły powiat, teraz chcą powalczyć w województwie

sport
25 listopada, 19:31
Szczypiornistki Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Świeciu awansowały do półfinału wojewódzkiego szczebla „Licealiady” w piłce ręcznej dziewcząt.
Drużyna ze Świecia z trenerem Pawłem Kułakowskim
Fot. nadesłane

Po tym, gdy ZSP wyraźnie wygrał finał powiatowy, organizowany w świeckiej hali przyszła pora na rywalizację w ćwierćfinale wojewódzkim. W zawodach, zorganizowanych w Bydgoszczy, oprócz zespołu ze Świecia wystąpiły drużyny z Tucholi i Karolewa. ZSP Świecie pokonał Technikum Leśne z Tucholi 8:2 oraz Zespół Szkół Rolniczych Karolewo 11:4 i pewnie awansował do półfinału wojewódzkiej „Licealiady”.

Drużyna ze Świecia zagrała w składzie: Marcelina Mikołajczyk, Kamila Gołębiewska, Marta Górecka, Marta Muszyńska, Oliwia Rogalska, Weronika Pituła, Barbara Siuda, Daria Zawiszewska, Dominika Lisiecka, Dominika Życzyńska, Julia Piotrowska, Oliwia Rzepnicka, Zuzanna Ratajczak, Maja Stiewe. Trener drużyny Paweł Kułakowski.

27 listopada sukces koleżanek mogą powtórzyć chłopcy z ZSP, którzy będą rywalizowali w turnieju ćwierćfinałowym w Tucholi.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz