Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Andrzej, Zbysław, Justyna

Kosmetyczka Ala Matela: Drogie panie, nie ma na co czekać!

Andrzej Bartniak
5 listopada, 11:43
Jesień to dobry czas, by pomyśleć o podreperowaniu kondycji skóry twarzy, która latem nierzadko przeżywała katusze. - Mikrodermabrazja i peeling chemiczny to zabiegi, które najlepiej wykonać właśnie o tej porze roku - zachęca kosmetyczka Ala Matela ze Świecia.
Ala Matela prowadzi salon kosmetyczny przy al. Jana Pawła II w Świeciu
Fot. Andrzej Bartniak

Ostre słońce, podobnie jak słona morska woda, nie są obojętne dla delikatnej skóry twarzy. Chcąc zachować jej urodę, warto zaplanować kilka wizyt w gabinecie kosmetycznym, gdzie specjalista doradzi najwłaściwszy sposób pielęgnacji.

- Najbardziej wskazane o tej porze roku są mikrodermabrazja i peeling chemiczny - tłumaczy kosmetyczka Ala Matela, która specjalizuje się w zabiegach na twarz. - Jednym z częstszych problemów są różnego rodzaju nieładne przebarwienia. Można się ich skutecznie pozbyć. I trzeba to zrobić właśnie teraz.
REKLAMA

Dlaczego jesień jest szczególnie dobrą porą na zabiegi kwasami? Chodzi o mniejsze nasłonecznienie. Dzięki słabszej ekspozycji na promieniowanie słoneczne UVA i UVB ryzyko powstania przebarwień po zabiegach medycyny estetycznej jest dużo mniejsze. Ponadto zimą lepiej goją się rany, a ewentualne obrzęki są mniejsze.

- Dlatego ta pora roku to najlepszy czas na kurację złuszczającą po intensywnej ekspozycji na słońce latem - dopowiada właściciela salonu przy al. Jana Pawła II w Świeciu.

Wygląd naszej skóry i kondycja w ogóle wynikają przede wszystkim z naszego stylu życia. Żadne zabiegi i drogie kosmetyki nie naprawią tego, co psujemy zapominając o tym, że piękno bierze się z naszego wnętrza

Zwraca one jednak uwagę na jeszcze jeden istotny fakt.

- Wygląd naszej skóry i kondycja w ogóle wynikają przede wszystkim z naszego stylu życia. Tego, co jemy i pijemy, czy uprawiamy sport, czy odpowiednio dużo śpimy itd. Żadne zabiegi i drogie kosmetyki nie naprawią tego, co psujemy zapominając o tym, że piękno bierze się z naszego wnętrza - podsumowuje.

Jeśli już zdecydujemy się na jesienne zabiegi to trzeba pamiętać, że optymalne efekty uzyskamy po około pięciu wizytach w odstępach 10-14 dni.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl