Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Andrzej, Zbysław, Justyna

Masz komplet pieczątek, dostaniesz nagrodę od powiatu

bart
19 listopada, 20:54
Bieg Niepodległości był ostatnią imprezą sportową składającą się na cykl wydarzeń „Sportowe Grand Prix Świecie na stulecie 1920 - 2020”. Każdy, kto zdobył komplet pieczątek w specjalnym paszporcie, może teraz liczyć na upominek od powiatu.
Z myślą o Grand Prix przygotowano specjalny paszport i pieczątkę
Fot. Andrzej Bartniak

Biorący udział w kolejnych wydarzeniach, oprócz medali zdobywali też pieczątki w paszporcie przygotowanym przez powiat świecki. Zgodnie z obietnicą, przygotowano nagrody dla tych, którzy uzbierali komplet stempli.

W związku z sytuacją epidemiczną, punkt odbioru nagród mieści się za budynkiem Starostwa Powiatowego w Świeciu, przy windzie.

Upominki można odbierać od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 15.00. Wcześniej trzeba jednak skontaktować się telefonicznie pod numerem tel. 52 56 83 165.

Jeden paszport wymieniamy jest na jeden komplet gadżetów.