Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Henryk, Jerzy, Przemysław

Nasi policjanci potrafią biegać. Znowu stanęli na podium

bart
11 września, 13:06
Robert Borek, Dawid Janus z Piotr Rubaj z KPP w Świeciu zajęli drużynowo drugie miejsce w 29. Międzynarodowym Półmaratonie Signify - PHILIPS w Pile.
Srebrny zespół reprezentujący KPP w Świeciu
Fot. KPP w Świeciu

Blisko 2700 uczestników wzięło udział w rozgrywanym w minioną niedzielę (8.09.19) w Pile, 29. Międzynarodowym Półmaratonie Signify - PHILIPS, w ramach którego funkcjonariusze Policji rywalizowali w Otwartym Międzynarodowym Pucharze Policji.

W zawodach o Puchar Policji wystartowało 85 policjantów, w tym 13 funkcjonariuszy policji z Izraela. I tym razem nie zabrakło reprezentantów Komendy Powiatowej Policji w Świeciu. Nasi zawodnicy - asp. szt. Robert Borek, mł. asp. Dawid Janus i sierż. szt. Piotr Rubaj, powtórzyli swój zeszłoroczny sukces i ponownie uplasowali się na II miejscu w klasyfikacji drużynowej Policji, poprawiając przy tym osiągnięty w ubiegłym roku wynik o prawie 12 minut.

O tym, jak bardzo zacięta była rywalizacja, świadczy fakt, iż kolejną drużynę, reprezentację Komendy Powiatowej Policji w Człuchowie, wyprzedzili zaledwie o 3 sekundy. Zawody wygrała drużyna z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

W klasyfikacji indywidualnej policjantów Dawid Janus był 8 (czas: 01:24:12), Robert Borek 14 (czas: 01:28:31), a Piotr Rubaj 16 (czas: 01:31:30).

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz