Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Ewelina, Jan, Paweł
 • całkowite zachmurzenie
  Dzisiaj:
  19°C / 15°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  21°C / 14°C
 • silne opady deszczu
  Pojutrze:
  14°C / 9°C

Park Wodny rozkręca wiosnę!

red
12 marca, 09:19
W sobotę 23 marca Park Wodny będzie świętował nadejście wiosny. Początek o godz. 15.00.
Jedną z atrakcji będzie kula sferyczna
Fot. Park Wodny

- Rozpoczynamy zabawami z dmuchańcami. W największych, parkowych nieckach pojawią się trampolina i kula sferyczna. Warunkiem skorzystania z atrakcji jest zakup biletu na pływalnię – mówi Ariel Stawski, kierownik Parku Wodnego w Świeciu.

Zabawki będą dostępne do godziny 18.00. Natomiast o godz. 22.00 rusza z kolejne Nocne Bicie Rekordu Ilości Przepłyniętych Długości.

- Tak, jak w latach ubiegłych, oddajemy do dyspozycji pływaków tory „szybkie” i „wolne”. Każdy uczestnik ma dokładnie godzinę na to, aby przepłynąć jak największą ilość długości basenu sportowego – wyjaśnia Ariel Stawski.

Na zwycięzcę czeka plecak basenowy i odtwarzacz mp3. Wpisowe wynosi 5 zł – w tej cenie jest zagwarantowany posiłek regeneracyjny.

Do udziału w Maratonie można zgłaszać się na stronie www.parkwodnyswiecie.com lub bezpośrednio przed rozpoczęciem pływania. Impreza potrwa do 1.00 w nocy.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz