Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Artur, Stefan, Waldemar

Czy przy ulicy Armii Krajowej powstanie kolejna Biedronka, czy przeniesie tam się już istniejący sklep tej sieci?

Andrzej Pudrzyński
13 sierpnia, 08:31

Ostatnio nasi Czytelnicy kilkakrotnie zadawali nam pytanie, postawione w tytule. – Słyszałam, że do nowego budynku ma przenieść się Biedronka z dworca – spekuluje mieszkanka Świecia dzwoniąca do redakcji.

W nowym kompleksie usadowią się „handlowe owady”: Mrówka i Biedronka
Fot. Andrzej Bartniak

REKLAMA

Kto jeszcze tego nie wie, wyjaśniamy, że chodzi o budowany właśnie nowy kompleks handlowy przy ul. Armii Krajowej w pobliżu Lidla i Tesco.

Jeden z budynków zajmie Mrówka, a drugi Biedronka. Do obydwu sklepów będzie prowadziła wspólna wewnętrzna droga, łącząca się z ul. Armii Krajowej. Markety będą miały też wspólny parking.

Jak ustalił portal Extra Świecie, zarówno Mrówka, jak i Biedronka mają przyjąć pierwszych klientów przed świętami Bożego Narodzenia.
REKLAMA
Otworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknie

Naszych Czytelników zastanawia, czy wobec tego oznacza to, że w Świeciu powstanie czwarty sklep Biedronki, czy też w nowe miejsce przeniesie się któryś z już istniejących marketów.

Niektórzy typują sklep w budynku dworca PKS, bo nie ma on odpowiedniego, dużego parkingu, co utrudnia robienie zakupów. Sklep ma jednak jeden koronny argument. W myśl przepisów o ograniczeniu handlu w niedziele, sklepy mogą być otwarte na dworcach. Biedronka w Świeciu wygrała sądowy spór z Państwową Inspekcją Pracy, która miała wątpliwości czy nasz dworzec na pewno zasługuje na tę nazwę, bo nie ma tam krytej poczekalni, kas biletowych itp.
REKLAMA
Otworzy się w nowym oknie

Teraz jest to jedyny duży sklep w Świeciu i powiecie otwarty we wszystkie niedziele, zarówno handlowe, jak i niehandlowe. Czy właściciel marketu zrezygnuje z kury znoszącej złote jajka, aby ze względu na kiepski parking, przenieść się w miejsce wprawdzie wygodniejsze, ale gdzie już nie będzie mógł prowadzić handlu bez ograniczeń?

Ze względów operacyjnych i biznesowych nie komunikujemy z wyprzedzeniem potencjalnych planów związanych z otwieraniem lub zamykaniem placówek. Zapraszamy mieszkańców Świecia na zakupy do sklepów sieci Biedronka przy ul. Wojska Polskiego 12A, ul. Wojska Polskiego 90 lub na os. Sikorskiego 2 – poinformowano nas w piśmie, jakie otrzymaliśmy z biura prasowego Jeronimo Martins Polska.

Z lakonicznej treści nic nie wynika, naszym Czytelnikom pozostaje więc poczekać do grudnia, aż sprawa wyjaśni się sama. A my postaramy się poinformować Was o tym wcześniej...

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Komentarze (7)

Zachowują się, jak PiS - wszystko w tajemnicy...

Odpowiedzi: 1

Lepiej zachowywać się jak P O i skłamać

Odpowiedzi: 0

Po co piszecie artykuły z których nic nie wynika. Szkoda czasu na czytanie takich rzeczy.

Odpowiedzi: 1

Dokładnie! Nic z tego nie wynika. Mam wrażenie,  że  banda idiotów pracuje w tej gazecie. 

Odpowiedzi: 0

Aha. 

Odpowiedzi: 0

Ta biedronka na PKS to syf... dla patusow. Brzydko brudno . Kobiety z tatuażem nie powinny być w ogóle obsługiwane bo też są brudne

Odpowiedzi: 1

A co ma do tego kobieta z tatuażem deklu?

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz