Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Bogusław, Elżbieta, Krzysztof
 • całkowite zachmurzenie
  Dzisiaj:
  19°C / 10°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  19°C / 8°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  17°C / 12°C

To dopiero będzie zabawa! Do Świecia przyjedzie Europark Krasnal

10 czerwca, 20:53
Promocja

Jeden z największych lunaparków w Polsce odwiedzi Świecie. Europark Krasnal to najlepsze objazdowe wesołe miasteczko sezonów 2015 oraz 2016, zdaniem branżowych portali oraz fanów wesołych miasteczek.

Rozrywkowe przedsiębiorstwo prowadzone jest przez Państwa M.A. Zielińskich i funkcjonuje na polskim rynku rozrywki już od ponad 30 lat. Lunapark miał także okazje gościć w Estonii - był to jedyny taki przypadek w historii polskich lunaparków!

Sezon 2019 w Europarku Krasnal to dobrze znane urządzenia i karuzele dla każdego takie jak między innymi: Break Dancer, Hollywood, kolejka górska, Project 1, Formuła 1 czy również liczne loterie, strzelnice, dmuchańce, trampoliny....

Nowością tegorocznego sezonu będzie możliwość spotkania się ze znanymi Minionkami, za sprawą bajkowej zjeżdżalni !

Miasteczko Europarku Krasnal przez 4 dni pierwszy raz w naszym mieście!

Świecie - teren przy Zamku Krzyżackim od 13 do 16 czerwca 2019 (czwartek - niedziela).

Europark Krasnal czynny będzie we czwartek i piątek od godziny 14:00 oraz w sobotę i niedzielę od 11:00

Zabawa przez cały dzień, do późnych godzin wieczornych!