Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Alfred, Elżbieta, Maksymilian
 • pochmurno z przejaśnieniami
  Dzisiaj:
  28°C / 16°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  27°C / 16°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  26°C / 15°C

Ilu mieszkańców powiatu świeckiego głosowało do południa? Najnowsze dane!

Andrzej Pudrzyński
12 lipca, 14:25

Trwa druga tura wyborów prezydenckich. Lokale wyborcze są otwarte od 7.00 do 21.00. Podobnie jak dwa tygodnie temu, odbywają się one w formie mieszanej -  tradycyjnie w lokalach i korespondencyjnie, dla tych, którzy wcześniej wyrazili taką chęć.

W pierwszej turze frekwencja w naszym powiecie wyniosła 57,25 proc. Czy tym razem będzie większa?
Fot. Andrzej Bartniak

Do godz. 12.00 frekwencja w powiecie świeckim wyniosła 22,73 proc. (w województwie kujawsko-pomorskim 24,17 proc., a w całym kraju 24,73 proc.). Poniżej podajemy, ilu uprawnionych oddało głosy w poszczególnych gminach. Dane uszeregowano od gmin z najwyższą frekwencją do tych z najniższą.

infografika: Państwowa Komisja Wyborcza

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

Dodawanie komentarzy zablokowane z powodu ciszy wyborczej.