Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Arnold, Adriana, Elżbieta
 • umiarkowane opady deszczu
  Dzisiaj:
  18°C / 12°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  21°C / 10°C
 • umiarkowane opady deszczu
  Pojutrze:
  24°C / 14°C

Oto Extra Para powiatu świeckiego! Zakończyliśmy nasz konkurs

red
11 listopada, 19:33

Klaudia Kuchczyńska z Czerska Świeckiego i Wojciech Opolski z Jeżewa zostali naszą Extra Parą. Przesłaliście na nich aż 547 SMS-ów!

Zwycięzcy konkursu: Klaudia Kuchczyńska i Wojciech Opolski
Fot. nadesłane

REKLAMA

W konkursie brały udział 22 pary. Głosowanie SMS-owe trwało od 28 października do 10 listopada. W sumie na wszystkich uczestników konkursu oddano aż 1 321 głosów.

Najbardziej zacięta rywalizacja trwała ostatniego dnia. 10 listopada przesłano aż 752 SMS-y, z czego większość w ciągu ostatniej godziny głosowania.

Na zdecydowane prowadzenie wysunęli się Klaudia Kuchczyńska z Czerska Świeckiego i Wojciech Opolski z Jeżewa oraz Patrycja Góra i Patryk Ostrowski ze Świecia. Ostatecznie jednak to ta pierwsza para otrzymała o 51 głosów więcej.
REKLAMA


Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Na zwycięzców czeka pakiet o wartości 750 zł, w skład którego wchodzą kolacja, śniadanie, zabiegi SPA, nieograniczony dostęp do basenu, kompleksu saun i jacuzzi w hotelu Hanza Pałac w Rulewie.

Poniżej prezentacja Klaudii i Wojciecha ze zdjęciem i opisem, jaki przesłali do naszego konkursu (pełna prezentacja wszystkich par tutaj).

Klaudia Kuchczyńska z Czerska Świeckiego i Wojciech Opolski z Jeżewa

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości - chciałoby się powiedzieć. Kocham Wojtka za to, że pokochał mnie taką, jaką jestem z każdą moja wadą. W jego ramionach i kiedy jest obok mnie czuję się bezpieczna. Kocham Go za to że jest. Jesteśmy razem od 4 miesięcy i oboje twierdzimy, że to są najwspanialsze 4 miesiące w naszym życiu i wiemy, że na tych 4 miesiącach się nie skończy, że nasza miłość jest wieczna i że chcemy być tylko Razem.
REKLAMA
Poznaliśmy się przypadkiem, mimo że mijaliśmy się bardzo często. To był najwspanialszy przypadek, jaki mógł nam się przydarzyć. Już na pierwszym spotkaniu oboje wiedzieliśmy, że to jest to, że to jest miłość. Ja wiedziałam, że kocham Wojtka, a Wojtek wiedział, że kocha mnie.

Mimo że nasze pierwsze spotkanie nie należało do najlepszych to wiedzieliśmy, że pokochaliśmy się. Jesteśmy przykładem prawdziwej miłości mimo różnicy wieku, bo jeśli ktoś kogoś kocha to wiek nie jest przeszkodą do miłości.

REKLAMA


Nie wyobrażamy sobie życia bez siebie, codziennie musimy się widzieć, inaczej czujemy pustkę w sobie. Czasami pokłócimy się o jakieś bzdury, ale za chwilę się godzimy i to jest piękne. Potrafimy sobie wybaczyć wszystko, bo wiemy, że bez tej drugiej osoby byśmy nie istnieli. Oboje posłuchaliśmy głosu serca, a teraz jesteśmy dla siebie całym światem. Kochamy się za charakter, a nie za wygląd, bo ciało się starzeje i pojawiają się zmarszczki, ale charakter się nie zmieni nigdy.

„Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.”
Antoine de Saint-Exupéry „Mały Książę”

Do pobrania: