Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Henryk, Jerzy, Przemysław

Tadeusz Pogoda: Powiat świecki zasługuje na posła

OGŁOSZENIE WYBORCZE
9 września, 18:59

Drodzy Państwo,
jak zapewne część z Was już wie, kandyduję do Sejmu z listy Koalicji Obywatelskiej w październikowych wyborach parlamentarnych. Startuję z okręgu bydgoskiego obejmującego m.in. powiat świecki. Przez 28 lat jako burmistrz Świecia, a od roku jako radny sejmiku województwa, kierowałem się zasadą, że niezależnie od poglądów, trzeba wspólnymi siłami rozwijać naszą małą ojczyznę, jaką jest nasz region i pracować dla jej dobra. Jeśli mi zaufacie i zagłosujecie na nr 7 na liście Koalicji Obywatelskiej, być może będę miał zaszczyt reprezentować Was i nasz region w Sejmie. Zapewniam, że będę ciężko pracował, aby nie zawieść waszego zaufania.
Pozdrawiam serdecznie
Tadeusz Pogoda

 Materiał sfinansowany przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI