Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Miłosz, Paweł, Tatiana

Eko-Wisła z Sulnówka wyróżniona za sprawne gospodarowanie odpadami

Andrzej Pudrzyński
20 grudnia, 09:42
Branże komunalna, opakowaniowa i spożywcza doceniły gminną spółkę Eko-Wisła.
Zakład w Sulnówku przerabia około 30 tys. ton odpadów rocznie
Fot. Andrzej Bartniak

PARTNER DZIAŁU BIZNES

Przedsiębiorstwo Unieszkodliwiania Odpadów Eko-Wisła w Sulnówku zostało wyróżnione za zaangażowanie w budowaniu sprawnie funkcjonującego i efektywnego pod względem finansowym systemu zagospodarowywania odpadów opakowaniowych.

Wyróżnienie przyznano podczas konferencji, której współorganizatorem było Porozumienie Rekarton.

- Porozumienie Rekarton, z którym Eko-Wisła współpracuje od wielu lat, wspiera finansowo pozyskiwanie zużytych kartoników po płynnej żywności oraz innych opakowań wielomateriałowych. Koordynuje też przekazanie ich do recyklingu, czyli do wytwórców papieru oraz producentów płyt wykorzystywanych w budownictwie - wyjaśnia Tadeusz Werkowski, prezes Eko-Wisły.
REKLAMA

Spółka, należąca do gminy Świecie, zarządza kompleksem unieszkodliwiania odpadów w Sulnówku. Systematycznie modernizuje zakład, aby sprostać coraz większym wymaganiom w zakresie poziomu odzysku i recyklingu.

- Tego typu wyróżnienia na pewno cieszą, bo są dowodem na to, że ktoś zauważa nasze działania - stwierdza prezes.

Oprócz Porozumienia Rekarton, organizatorami konferencji były stowarzyszenie zagospodarowania odpadów Komunalnik oraz Krajowa Izba Gospodarcza Przemysłu Spożywczego i Opakowań.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA