Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Agata, Ambroży, Marcin
 • zachmurzenie duże
  Dzisiaj:
  -3°C / -5°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  -3°C / -6°C
 • słabe opady śniegu
  Pojutrze:
  -1°C / -5°C

Spółka ogłasza konkurs na nowe logo i funduje nagrodę finansową dla zwycięzcy

red
16 października, 11:13
Gminna spółka Vistula-Park Świecie, zarządzająca halą widowiskowo-sportową, pływalnią i Ośrodkiem Wypoczynkowym Deczno, ogłosiła konkurs na stworzenie nowego logotypu.
Fot. 123RF / zdjęcie ilustracyjne

REKLAMA

- Od dłuższego czasu zaobserwowaliśmy, że obecne logo spółki, którym posługujemy się od początku jej istnienia jest niemal identyczne z logotypem miejskiej strefy rozwoju gospodarczego Vistula-Park I. Naszym zdaniem bardzo podobne logotypy i używanie tych samych nazw wprowadza sporą dezorientację – wyjaśnia Tomasz Keller, prezes Vistula-Park Świecie.

W efekcie do spółki zgłaszają się firmy zainteresowane inwestycjami w strefie, a do wydziału gospodarki Urzędu Miejskiego w Świeciu kierowane są zapytania w sprawie imprez sportowych i rozrywkowych.
REKLAMA

- W związku z tym poprzez mały rebranding chcemy podkreślić odrębność organizacyjną spółki i przypomnieć, że do działalności Vistula-Park Świecie należy zarządzanie obiektami Hali Widowiskowo-Sportowej, Parku Wodnego w Świeciu oraz Ośrodka Wypoczynkowego Deczno, a także prowadzenie Świeckiego Funduszu Poręczeń Kredytowych – argumentuje Tomasz Keller. Oprócz tego Vistula-Park chce promować nowy logotyp spółki, będącej gospodarzem meczów Tauron Ligi siatkówki kobiet podczas transmisji telewizyjnych.

Spółka ufundowała nagrodę dla najlepszej pracy w wysokości 500 zł. Prace będzie oceniać komisja konkursowa, w której zasiądą Paweł Knapik, zastępca burmistrza, Monika Budzowska, kierownik wydziału gospodarki i rozwoju, Tomasz Keller, prezes Vistuli i Ariel Stawski, kierownik Parku Wodnego w Świeciu.
REKLAMA

Komisja dokona wyboru spośród anonimowych zgłoszeń, aby zapewnić równe szanse każdemu, przy czym jedna osoba, bądź firma może dokonać tylko jednego zgłoszenia. Warunkiem uzyskania nagrody jest zrzeczenie się praw autorskich do projektu na rzecz spółki Vistula-Park Świecie.

- Ważne, aby przy zgłaszaniu prac postępować zgodnie z instrukcją zawartą w regulaminie, by komisja mogła dokonać wyboru spośród anonimowych twórców. Dopiero po wyborze logotypu otworzymy drugą kopertę, w której znajdować się będą dane twórcy, by konkurs był w pełni sprawiedliwy – mówi Tomasz Keller.

Prace z propozycjami logotypów należy nadsyłać do 26 października pod adresem spółki: Vistula-Park Świecie, ul. Sienkiewicza 3, 86-100 Świecie lub składać osobiście w sekretariacie Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00.

Regulamin konkursu tutaj.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA