Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Franciszek, Malwina, Władysław
REKLAMA

Tego jeszcze w Zamku nie było. Przenieś się w świat wirtualnej rzeczywistości

red
22 stycznia 2023, 12:09
Fot. Pixabay

Centrum Kultury Zamek w Nowem zaprasza w ferie na coś zupełnie nowego - podróż w świat wirtualnej rzeczywistości VR. To doskonała zabawa dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Do dyspozycji będzie pięć różnych stanowisk jednocześnie, w tym: symulator rajdowy, bieżnia VR oraz symulator lotu. Wszystkie atrakcje będą dostępne w sali widowiskowej Centrum Kultury Zamek w środę 8 lutego w godz. 12.00-20.00. Oferta jest adresowana do wszystkich mieszkańców powiatu. Wstęp wolny.