Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Ferdynand, Jan, Feliks
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  20°C / 8°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  21°C / 6°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  23°C / 10°C
REKLAMA

Jokerki muszą zacząć gonić czołówkę

Tomasz Keller
17 października 2017, 11:55
Przed siatkarkami ze Świecia dwa ważne mecze we własnej hali, w środę ze Szczyrkiem i w sobotę z Wieliczką.
Jokerki w dwóch najbliższych meczach bardzo potrzebują punktów
Fot. Piotr Adamczak

Trudny terminarz sprawił, że Joker-Mekro Energoremont Świecie, po dwóch kolejkach i porażkach 2:3 z Radomką i 0:3 z Wisłą, zajmuje w tabeli dopiero dziesiąte miejsce, mając na koncie jeden punkt.

Przed podopiecznymi Piotra Sobolewskiego bardzo ważny tydzień, bo chcąc gonić czołówkę, zespół musi zacząć wygrywać, a najlepsza ku temu okazja będzie właśnie teraz. Jokerki czekają dwa mecze we własnej hali. W środę podejmą młodzież z SMS PZPS Szczyrk, a w sobotę zmierzą się z Solną Wieliczką (oba mecze o godzinie 18.00).

Czołówka zaczyna niestety powoli uciekać. Dawno już zespół ze Świecia nie zajmował miejsca poniżej pierwszej ósemki, które gwarantuje udział w rundzie play-off. Trzeba jednak pamiętać, że w pierwszych meczach przyszło zmierzyć się z trudnymi rywalami.

Zwłaszcza wyjazd do Warszawy z góry należało oceniać jako bardzo ciężki, bo Sparta to faworyt całych rozgrywek. Mimo porażki 0:3, Jokerki miały w tym meczu dobre momenty, zwłaszcza w pierwszym secie, przegranym na przewagi 28:30.

Teraz potrzeba jednak znacznie więcej, aby odnieść dwa zwycięstwa i to najlepiej za trzy punkty. W przeciwnym wypadku czołówka tabeli może odskoczyć na tyle, że ciężko będzie ją potem gonić.

Ostatni mecz w październiku, Joker zagra na trudnym terenie AZS Politechniki Śląskiej Gliwice. Tym bardziej najbliższy tydzień i dwa mecze we własnej hali mają tak ogromne znaczenie dla układu tabeli przez najbliższe tygodnie.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz