Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Ferdynand, Jan, Feliks
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  20°C / 8°C
 • zachmurzenie umiarkowane
  Jutro:
  21°C / 6°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  22°C / 10°C
REKLAMA

Pozwoliły rywalkom podnieść się z kolan

Tomasz Keller
31 października 2017, 14:29
Joker-Mekro prowadził już w Gliwicach 2:0 i w trzecim secie 22:18, a mimo to przegrał całe spotkanie 2:3 po tie-breaku.
Siatkarki Jokera mimo prowadzenia 2:0, wróciły z Gliwic na tarczy, przegrywając całe spotkanie 2:3
Fot. Piotr Adamczak

Sprawdziło się stare, siatkarskie powiedzenie, że kto nie wygrywa meczu 3:0, przegrywa 2:3. W pierwszym secie nasz zespół zagrał wręcz koncertowo. W ataku brylowała Karolina Florczak, a cenne punkty dorzucały również Karolina Bednarek i Klaudia Grzelak. Joker prowadził już 21:10, by ostatecznie pewnie zwyciężyć 25:16.

Fatalny trzeci set

W drugim secie, gra ponownie układała się pod dyktando świecianek, które systematycznie budowały przewagę. W połowie seta wynosiła ona już 7-8 punktów i tylko lekki przestój pod koniec partii sprawił, że rywalki od stanu 16:23 nadrobiły kilka punktów, ale ostatecznie Joker wygrał 25:21.

W trzecim secie na początku nic nie zapowiadało, że losy meczu mają się całkowicie odmienić. Wynik co prawda długo oscylował w okolicach remisu (13:13, 15:15), ale po znakomitej serii i kilku punktach z rzędu nas zespół osiągnął przewagę 22:18. Wydawało się, że była ona na tyle bezpieczne, by wyjechać z Gliwic z pewnym zwycięstwem 3:0. Nic z tych rzeczy. Kobieca siatkówka po raz kolejny pokazała jak jest przewrotna. Od wspomnianego stanu 22:18, Jokerki straciły 7 punktów z rzędu i w niewyobrażalnych okolicznościach przegrały trzeciego seta 22:25!

Tie-break nie pomógł

Takie sytuacje zawsze wpływają pozytywnie na zespół goniący i dodają mu wiatru w żagle. Nie inaczej było tym razem. Czwarty set był wyraźnie lepszy w wykonaniu gliwiczanek, które zwyciężyły do 17.

Tie-break wyglądał już bardzo źle w wykonaniu Jokera. Drużyny zmieniały strony przy wyniku 8:2 dla gospodyń i nie było już szans nadrobić w tak krótkim czasie, tak sporej straty. Ostatecznie Joker przegrał wysoko 5:15 i mając zwycięstwo za trzy punkty na talerzu powrócił z Gliwic z punktem na pocieszenie za porażkę 2:3. Niepokojące przestoje w grze trzeba będzie szybko wyeliminować, bo już w najbliższej kolejce w sobotę, przyjeżdża do nas lider z Kalisza.

Wynik meczu:

AZS Politechniki Śląskiej Gliwice – Joker-Mekro Energoremont Świecie 3:2 (16:25, 21:25, 25:22, 25:17, 15:5).

sportatextraswiecie [dot] pl

Komentarze (1)

Ampicillin With Out An Rx stendra priligy Keflex And Grapefruit Juice Interactions Amoxicillin Overuse Cialis For Sale Fast Deliveri

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz