Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Agata, Ambroży, Marcin
 • zachmurzenie duże
  Dzisiaj:
  -3°C / -6°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  -3°C / -6°C
 • słabe opady śniegu
  Pojutrze:
  -1°C / -5°C

Rusza rekrutacja do piętnastego sezonu Stalex Ligi

red
16 października, 10:14
Pandemia spowodowała, że czternasty sezon zostanie rozstrzygnięty dopiero na początku listopada. Mimo to już ogłoszono rekrutację do piętnastej edycji świeckiej halówki, której naczelnym hasłem będzie "finansowe fair play".
Fot. 123RF / zdjęcie ilustracyjne

Lockdown spowodował, że poprzedni sezon Stalex Ligi został wstrzymany w grudniu ubiegłego roku i rozgrywki trzeba było dokończyć w nieco skróconej formule.

- Postanowiliśmy więc nieco zrekompensować straty zarówno drużynom, jak i sponsorom i ogłosić przed rekrutacją do kolejnej edycji tzw. akcję "finansowe fair play" – mówi Tomasz Keller, prezes Vistula-Park Świecie, organizatora rozgrywek Stalex Ligi.

Przedłużony okres promocji

Na czym będzie polegać akcja?

Wkrótce zarząd spółki podpisze aneksy ze wszystkimi sponsorami, którzy będą bezpłatnie promowani w kolejnej edycji rozgrywek.

- Chcemy poprzez ten gest pokazać, że jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym. Wszyscy nasi sponsorzy, którzy mimo pandemii zaufali nam i wsparli nasz projekt nie mogli z powodu "zamrożenia" ligi promować się w takim zakresie, w jakim to było ustalone. Dlatego też chcemy przedłużyć im niejako okres promocji o kolejny sezon – dodaje Keller.

To nie wszystko. Zyskają również zespoły, które przystąpiły do rozgrywek w poprzednim sezonie. Organizatorzy Stalex Ligi deklarują, że pełna pula nagród za 14 sezon zostanie przekazana piłkarzom. Mimo to część drużyn wystąpiła jednak w mniejszej ilości meczów, niż pierwotnie zakładał system rozgrywek. Dlatego też w ramach akcji "finansowe fair play", wszyscy uczestnicy 14 sezonu otrzymają sporą, bo prawie 40-procentową zniżkę na wpisowe do kolejnych rozgrywek.

Drużyny z poprzedniego sezonu zapłacą mniej

- Jedynym warunkiem, jaki stawiamy jest zachowanie przynajmniej dziesięciu zawodników z poprzedniej edycji zarówno z listy podstawowej, jak i dodatkowej. Drużyny, które w ten sposób potwierdzą, że są kontynuatorami ekip z poprzedniego sezonu zapłacą za wpisowe jedynie 600 zł, podczas gdy cena regularna dla nowych uczestników wynosi 999 zł – dodaje Tomasz Keller.

Organizatorzy liczą, że tym razem pandemia nie pokrzyżuje już planów i cały 15 sezon zostanie rozegrany bez przeszkód według tradycyjnej formuły z galą finałową na początku marca przyszłego roku.

Wszystkie formularze zgłoszeniowe wraz z instrukcją, co trzeba zrobić, aby zgłosić drużynę znajdują się na stronie internetowej organizatora www.stalexliga.pl. Zgłoszenia należy dostarczyć do 15 listopada. Początek piętnastego sezonu zaplanowano na drugą połowę listopada.

sportatextraswiecie [dot] pl