Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Milena, Robert, Rafał

Wojciech Kurczyński został nowym trenerem Jokera

sport
29 grudnia, 07:19
Następca Marcina Wojtowicza zacznie pracę z drużyną ze Świecia tuż po Nowym Roku. Do tego czasu rolę pierwszego trenera pełnić będzie dotychczasowy asystent Mikołaj Mariaskin, który wyjechał z drużyną na turniej do Częstochowy.
Wojciech Kurczyński
Fot. YouTube / #Volley Wrocław

Wojciech Kurczyński to trener nowego pokolenia. Siedem lat związany był z klubem z Wrocławia, najpierw jako statystyk, a potem asystent.

Rolę pierwszego trenera #Volley Wrocław zaczął pełnić od sezonu 2019/20. Zajął wtedy z drużyną jedenaste, przedostatnie miejsce (z ligi spadła Wisła Warszawa). Co ciekawe, w tym sezonie Kurczyński miał już okazję być w Świeciu, gdy prowadzony przez niego zespół ze stolicy Dolnego Śląska pokonał w naszej hali Jokera 3:2.

Nowy szkoleniowiec zacznie pracę w Świeciu 2 stycznia. Na razie jest „na łączach” z Mikołajem Mariaskinem, który z kolei krótko będzie pełnił rolę pierwszego trenera

Trener z Wrocławia kilka dni temu sam zrezygnował z posady, a jego miejsce zajął Dawid Murek. Po tym, gdy Joker tuż przed świętami rozstał się z Marcinem Wojtowiczem, obie strony szybko doszły do porozumienia. Celem Kurczyńskiego będzie zatem utrzymanie Jokera w Tauron Lidze.

Nowy szkoleniowiec zacznie pracę w Świeciu 2 stycznia. Na razie jest „na łączach” z Mikołajem Mariaskinem, który z kolei krótko będzie pełnił rolę pierwszego trenera. „Jokerki” wyjechały właśnie do Częstochowy, gdzie wezmą udział w Memoriale im. Lecha Kaczyńskiego. Czasu na przerwę i świętowanie Nowego Roku zatem praktycznie nie będzie, bo drużyna wznawia treningi już w najbliższą sobotę.

Tymczasem już w środowe święto Trzech Króli zostanie rozegrany zaległy mecz z liderem tabeli, Developresem Rzeszów. Spotkanie miało pierwotnie rozpocząć się we wcześniejszych godzinach, ale zostało przesunięte na godzinę 20.30. Transmisję na żywo z debiutu nowego trenera zapowiedział Polsat Sport.   

sportatextraswiecie [dot] pl