Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Agata, Ambroży, Marcin
 • zachmurzenie duże
  Dzisiaj:
  -3°C / -5°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  -3°C / -6°C
 • słabe opady śniegu
  Pojutrze:
  -1°C / -5°C

"Linia życia" i "Tacy sami" znowu na scenie [zdjęcia]

Andrzej Bartniak
26 października, 15:42
Uczniowie, rówieśnicy młodych tancerzy, jako pierwsi mieli okazję dziś zobaczyć spektakle "Linia życia" i "Tacy sami", które zostały połączone w jedną całość, by stworzyć nową opowieść o współczesnym życiu. Wieczorem widowisko obejrzą dorośli.
Grupa spektaklowa prowadzona przez Natalię Głowalę jest w doskonałej formie
Fot. Andrzej Bartniak

"Linia życia" to spektakl, który miał już swoją premierę w ubiegłym roku w lutym, nie doczekał jednak swojego ponownego wystawienia ze względu na pandemię Covid-19. Spektakl przedstawia drogę człowieka od narodzin do ostatnich dni, przybliżając przy tym różne ważne wartości i etapy w życiu.

Tym razem został on połączony z mini spektaklem "Tacy sami", którego premiera odbyła się podczas widowiska "Pa Pandemia", prezentującego umiejętności grup artystycznych OKSiR nabyte na zajęciach realizowanych online podczas izolacji covidowej. 

We wtorek o godz. 11.00 nowe widowisko oklaskiwali młodzi ludzie, uczniowie świeckich szkół, do których chodzą członkowie grupy spektaklowej. O godz. 18.00 salę wypełnią wszyscy ci, którzy w porę zaopatrzyli się w bezpłatną wejściówkę w punkcie informacji OKSiR w Świeciu.   

Na zakończenie czeka na widzów mała niespodzianka. Tancerze zaprezentują układ promujący najnowszy spektakl taneczny, którego motywem przewodnim będzie światło. Jego premiera  zaplanowana jest na wiosnę 2022 r.

Choreografia i reżyseria są dziełem Natalii Głowali.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl