Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Józef, Roman, Hilary

Mieszkańcy Świecia i Chełmna zmierzą się w turnieju FIFA 21

red
19 lutego, 22:43
Tradycyjna aktywność sportowa została mocno ograniczona przez pandemię koronawirusa, dlatego czas spróbować swoich sił w e-sporcie.
Na najlepszego gracza czeka nagroda w wysokości 300 zł
kolaż OKSiR

Na niedzielę 28 lutego zaplanowano turniej FIFA 21 dla mieszkańców gminy Świecie i Chełmna. Mecze będą rozgrywane na konsolach PS4 w trybie online. System rozgrywek uzależniony jest od ilości zgłoszonych zawodników. Mecze rozgrywane będą według harmonogramu ogłoszonego przez organizatora na początku turnieju.

Na najlepszych graczy czekają atrakcyjne nagrody: 300 zł za pierwsze miejsce, 200 zł za drugie i 100 zł za trzecie. Początek turnieju o godz. 10.00. Regulamin i zapisy tutaj. Organizatorem turnieju jest OKSiR w Świeciu.