Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Lidia, Jan, Marek
REKLAMA

Najlepsze oferty banków - jak je znaleźć?

materiał partnera
27 stycznia 2023, 15:24

Niekiedy trudno jest znaleźć korzystne i pożądane oferty bankowe. W ogromie ofert można łatwo się zgubić. Zwłaszcza jeśli nie są Państwo obeznani w temacie kredytów. Zatem jak znaleźć korzystne oferty? Poniżej przedstawimy Państwu kilka wskazówek, jak korzystać z dobrych ofert.

Darmowe konto osobiste

Bardzo dobry wyborem jest darmowe konto osobiste. Umożliwia ona prowadzenie podstawowego rachunku bez ponoszenia kosztów za użytkowanie konta. A czym jest ów podstawowy rachunek płatniczy? Inaczej niż konto walutowe, tenże rachunek przeznaczony dla konsumenta, który nie posiada żadnego innego otwartego rachunku w polskiej walucie.

Zaletą konta osobistego tego typu jest to, iż za żadną operację na koncie gotówkowym nie zapłacą Państwo. Zatem wszelkie przelewy, wypłaty czy wpłaty będą darmowe. Jednak ilość tych transakcji jest ściśle ograniczona w zależności od konkretnego banku i oferty banków.

Tego typu rachunki oferuje bank spółdzielczy, zwykły bank, spółdzielcza kasa kredytowa i inne instytucje finansowe. Jeżeli potrzebują Państwo konta bankowego tylko po to, aby kilka razy w miesiącu dokonywać np. wypłaty z bankomatu, tego rodzaju rachunek będzie idealnym. Wypłaty z bankomatów w Polsce mają zazwyczaj limit 5 wypłat.

Porównywarka kredytowa: Co to?

Istnieje wiele porównywarek kredytów, np. porównywarka kredytów - https://kredytowo.org/. Pomagają one wybrać jak najkorzystniejszy kredyt. Porównują wszelkie koszta. I nie tylko. Porównywarka kredytów rozwiązanie online pozwalające sprawdzić na raz, w kilkanaście minut, mnóstwo najkorzystniejszych ofert danego, poszukiwanego przez Państwa środka finansowego w postaci konkretnego kredytu i wybrać ten najlepszy.

Trzeba tylko zaznaczyć wszystkie informacje: wysokość kredytu, pożądaną ilość rat itp. Wówczas wyszukiwarka pokaże najlepsze oferty i podpowie, która jest najlepsza. Zatem, nim Państwo zadecydują się na umowę i wzięcie pożyczki od danego banku, najlepiej sprawdzić, co radzi taka wyszukiwarka. Dzięki temu można przekonać się, jak będzie wyglądać spłata pożyczki i przekonać się czy faktycznie jest korzystna. Być może dzięki temu, uda się Państwu znaleźć nieco lepszą formę kredytową?

Konto oszczędnościowe

Konto oszczędnościowe jest produktem oferowanym przez każdy bank. Pozwala ono na zaoszczędzenie: przechowywanie pieniędzy. Oczywiście, ażeby było ono opłacalne, konto bankowe nie może być wysoko oprocentowane. Wszak wówczas zamiast oszczędzić pieniądze, konto przyniosłoby utratę odrobiny zbieranej gotówki na przyszłość.

Zatem powinni Państwo wybierać tylko takie konta osobiste osczędnościowe, w których pieniądze się mnożą, a nie kurczą. Jest to tak zwany dochód pasywny: wpłacone na koncie oszczędnościowym pieniądze na siebie pracują. Również tutaj warto zajrzeć do porównywarki kredytowej i bankowej, np. https://kredytowo.org/kredyt-samochodowy-na-oswiadczenie/

Na stronie znajdą Państwo informacje o tym, jak wziąć kredyt samochodowy oraz znaleźć idealne konto oszczędnościowe. Założenie konta czy założenie konta osobistego na ogół nie wiążą się z kosztami, a z zyskiem. 

Powyżej poznali Państwo kilka porad i wytłumaczeń, jak szukać intratnych okazji bankowych. Konta bankowe znajdują się na ranking kont osobistych, gdzie można znaleźć najlepsze oferty bankowe. Porównywarka wskaże też korzystne konto firmowe czy promocje na otwarcie konta w danym banku. Warto zatem zawsze przed wyborem konta czy kredytu, zajrzeć do porównywarki i przekonać się, jakie oferty będą Państwu się podobać i spełniać wymagania, oczekiwania.