Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Franciszek, Dawid, Justyna
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  17°C / 13°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  14°C / 9°C
 • zachmurzenie umiarkowane
  Pojutrze:
  13°C / 10°C

Nowa dyskoteka w starym miejscu. W Świeciu rusza kolejny klub rozrywkowy

Andrzej Pudrzyński
4 września, 09:12
Place Club – to nowa nazwa lokalu przy ul. Mickiewicza w Świeciu, który w sobotę 4 września inauguruje swoją działalność. Adres jest dobrze znany bywalcom imprez.
Czy Place Club będzie równie popularny, jak przed laty Carmel Club? Czas pokaże
Fot. nadesłane

Budynek przy ul. Mickiewicza 2 przechodził różne koleje losu. W ciągu ostatnich 20 lat mieściły się tam restauracja, dyskoteka Sfinx i klub nocny Angels Club.

Najpopularniejszą rozrywkową miejscówką był w tym okresie Carmel Club (a przynajmniej w pierwszych latach istnienia). Ostatnią, pożegnalną imprezę Carmel urządził pod koniec czerwca 2017 r. Funkcjonował przez sześć lat.

W 2019 r. próbę reaktywacji lokalu pod tą samą nazwą podjął właściciel Chocolate Club. Po roku musiał go zamknąć z powodu obostrzeń związanych z koronawirusem. Mimo późniejszego poluzowania restrykcji, zrezygnował jednak z dzierżawy.
REKLAMA

Właściciel wystawił budynek o powierzchni 1000 m kw. na sprzedaż. Najpierw za 2,7 mln zł. Potem spuścił z ceny i zszedł do 2 mln zł. Można też go było wydzierżawić za 20 tys. zł miesięcznie.

Po kolejnej przerwie, w budynku przy ul. Mickiewicza 2 otwiera się następna dyskoteka pod nazwą Place Club. Inauguruje działalność w sobotę 4 września o godz. 21.00.

Lokal będzie dostępny dla osób, które skończyły 18 lat. Wstęp kosztuje 20 zł. Uwaga - jak czytamy na stronie klubu - obowiązuje selekcja.

Czy Place Club stanie sie poważnym konkurentem dla Miami Club lub Chcocolate Club? Przekonamy się w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl