Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Ferdynand, Jan, Feliks
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  20°C / 8°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  21°C / 6°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  23°C / 10°C
REKLAMA

Piknik rodzinny Przedszkola nr 2 w Świeciu [zdjęcia]

bart
24 maja 2023, 19:52
Przez dwie godziny plac rekreacyjny w Kozłowie rozbrzmiewał w środę dziecięcym śmiechem. Powodów do radości było wiele, bo organizatorzy pikniku z okazji Święta Rodziny zadbali o masę atrakcji dla przedszkolaków ze "Słoneczka".
Sprawdzanie możliwości strażackiej prądnicy wyjątkowo przypadło dzieciom do gustu
Fot. Andrzej Bartniak

Na szczęście, wbrew obawom, pogoda nie spłatała organizatorom pikniku niemiłego psikusa. Piękna aura i urok placu w pobliżu mostu w Kozłowie sprawiły, że na imprezie zjawiła się wraz z rodzicami większość przedszkolaków. Mocną zachętą do tego, by wziąć udział w integracyjnej imprezie były również przygotowane atrakcje.

Od pierwszych do ostatnich minut pikniku prawdziwe oblężenie przeżywały dmuchańce. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się też pokazy strażackie. Każdy mógł przekonać się osobiście, jak działa wąż gaśniczy. Nie brakowało też chętnych do sprawdzenia czy wygodne są motocykle, którymi przyjechali policjant świeckiej drogówki i komendant straży miejskiej.

Nie sposób nie wspomnieć o zabawach z animatorami z teatru Magmowcy i wspaniałym poczęstunku przygotowanym przez panie kucharki ze "Słoneczka". Jak na piknik w Kozłowie przystało, nie mogło zabraknąć pieczenia kiełbasek, czym zazwyczaj zajmowali się ojcowie.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl