Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Sylwia, Juliann, Gerwazy
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  30°C / 19°C
 • rozproszone chmury
  Jutro:
  29°C / 19°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  29°C / 18°C

Wiosenny rajd Stowarzyszenia Rowe-Rowe [ zdjęcia]

Andrzej Bartniak
6 czerwca, 11:04
Całodniowa wyprawa będzie wiodła przez tereny gmin: Świecie, Jeżewo, Osie i Drzycim.
W niedzielnym rajdzie wzięło udział 111 uczestników
Fot. Andrzej Bartniak

Uczestnicy dzisiejszego rajdu rowerowego wyruszyli, chwilę po godz. 9.00, z parkingu Starostwa Powiatowego w Świeciu. Zaplanowana trasa miała kolejno wieść przez: Sulnowo - Jeżewo - Czersk Świecki - Jaszcz - Osie - Grzybek - Gródek - Lubocheń - Wyrwę - Kozłowo, gdzie  na uczestników czekać będą ciepły posiłek i pamiątkowe medale. W sumie 55 km.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl