Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Lidia, Jan, Marek
REKLAMA

Wsparli orkiestrę i wygrali obiad z wójtem gminy Jeżewo

red
27 stycznia 2023, 22:58
Obiad lub kolacja albo dzień w fotelu wójta lub burmistrza powoli staje się tradycją licytacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tak jak w gminie Jeżewo.

Zgodnie z obietnicą, w środę zaprosiłem na obiad zwycięzców ubiegłorocznej aukcji przeprowadzonej podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Państwo Agata i Piotr Miloch podczas odbywających się w styczniu licytacji, którzy między innymi prowadzą Mailo PM, wylicytowali tzw. „Obiad z Wójtem” - informuje na swoim profilu na Facebooku Maciej Rakowicz, wójt gminy Jeżewo.

Podczas obiadu rozmawiano o trwających i planowanych inwestycjach w gminie oraz o sytuacji małych przedsiębiorstw. Spotkanie było też okazją do powspominania lat 90., w których wójt i państwo Miloch wychowywali się w gminie Jeżewo.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl