Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Ferdynand, Jan, Feliks
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  20°C / 8°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  21°C / 6°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  23°C / 10°C
REKLAMA

Zespół Superduo gra do tańca już od ponad trzydziestu lat. I jest w tym świetny

Andrzej Bartniak
31 marca 2023, 19:42
Pewnie nie wszyscy jeszcze wiedzą, że w Świeciu działa jeden z najlepszych w województwie zespołów weselnych. Tak przynajmniej wynika z przeprowadzonego niedawno plebiscytu. Dowodem, który to potwierdza są również entuzjastyczne wpisy na profilu facebookowym grupy, którą od momentu powstania kieruje Wojciech Baśniak.
Członkowie zespołu Karol Kosik, Wojciech Baśniak i Dariusz Walichniewicz
Fot. nadesłane
REKLAMA
REKLAMA

W plebiscycie przeprowadzonym przez jeden z regionalnych dzienników w kategorii didżej, wodzirej, zespół weselny, grupa Superduo ze Świecia zajęła drugie miejsce w województwie kujawsko-pomorskim. Z pewnością nie ma w tym przypadku. Chociaż tego nie widać po członkach zespołu, może się on pochwalić 32-letnią historią w branży.

- Na początku było to takie przedsięwzięcie rodzinne - wspomina Wojciech Baśniak, założyciel Superduo. - W miarę upływu czasu członkowie zmieniali się. Jednym z podstawowych kryteriów, oprócz oczywiście odpowiednich cech osobowości, było wykształcenie muzyczne. Chciałem występować z zawodowymi muzykami posiadających odpowiedni warsztat i wrażliwość. W naszym obecnym, trzyosobowym składzie, jest trzech nauczycieli muzyki.

REKLAMA
REKLAMA

Jak podkreśla Wojciech Baśniak, który na branżę weselną spogląda z 30-letniej perspektywy, w ostatnich kilkunastu latach zaszły znaczące zmiany.

- Wyraźnie zanika "remizowy" charakter wesel - mówi. - Imprezy są coraz bardziej eleganckie, a co za tym idzie, rosną wymagania w stosunku do oprawy muzycznej, która wciąż pozostaje jednym z najważniejszych elementów każdego wesela. Nie ukrywam, że bardzo mi to odpowiada, bo dzięki temu repertuar może być bardziej różnorodny, chociaż to oczywiście kwestia gustu i oczekiwań klienta.

To do klienta należy ostanie słowo. Wiele jednak zależy od zespołu, który powinien prawidłowo odczytywać oczekiwania bawiących się osób.

- Zwykle po zagraniu trzech, czterech setów już wiemy, w jakim kierunku powinniśmy iść - wyjaśnia Wojciech Baśniak. - Niezależnie od tego, czy jest to wesele, firmowy event, czy jeszcze inna impreza. Nasza rolą jest to, aby ludzie dobrze się bawili przy muzyce, którą lubią.

REKLAMA
REKLAMA

Warto podkreślić, że członkowie Superduo, czyli Wojciech Baśniak, Dariusz Walichniewicz i Karol Kosik nie korzystają tylko z elektronicznych instrumentów, ale chętnie sięgają także po akordeon, saksofon, trąbkę czy gitarę. To w znaczący sposób przekłada się na atmosferę podczas zabawy.

Członkowie zespołu za pośrednictwem naszego portalu dziękują wszystkim, którzy głosowali na nich w plebiscycie, w którym zespół zajął drugie miejsce w województwie. 

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA