Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Magdalena, Maksymilian, Urszula
REKLAMA

Extra Walentynki. Hotel, kolacja i jacuzzi czekają na zwycięzców konkursu!

red
11 stycznia, 08:51

Spędźcie razem romantyczne chwile z okazji Święta Zakochanych. Zapraszamy do udziału w konkursie Extra Walentynki! Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Fot. 123RF

PARTNER KONKURSU

Zasady są proste. Prześlijcie zdjęcia przedstawiające Was oboje (maksymalnie trzy fotografie), podajcie swoje imiona i nazwiska, nazwę miejscowości, z której pochodzicie oraz koniecznie krótki opis, za co kochasz Ją/Jego, jak się poznaliście itd.

Prosimy też o podanie (tylko do wiadomości redakcji) dat urodzenia, ponieważ konkurs jest przeznaczony dla osób pełnoletnich oraz numeru telefonu (w celu kontaktu w przypadku wygranej).

Wśród osób, które prześlą swoje zgłoszenia do 30 stycznia na adres redakcjaatextraswiecie [dot] pl Czytelnicy wybiorą na podstawie opublikowanych zdjęć i opisów najsympatyczniejszą parę w konkursie Extra Walentynki.

  • Głosowanie będzie odbywało się poprzez wysłanie SMS-a (koszt 2,46 zł z VAT) i potrwa od 1 do 10 lutego.
  • Para, która zdobędzie najwięcej głosów, wygrywa pobyt w hotelu w Tleniu, obejmującego nocleg, kolację i śniadanie oraz 2-godzinny dostęp do basenu, jacuzzi i sauny. Wartość nagrody wynosi 700 zł.

Zapraszamy do zabawy!

PARTNER KONKURSU

Do pobrania: