Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Jak wypadła mieszkanka powiatu świeckiego na wyborach Polska Miss? Mamy dobrą wiadomość!

Andrzej Pudrzyński
18 grudnia 2022, 16:21

W Warszawie odbyła się gala finałowa wyborów Polska Miss i Polska Miss Nastolatek. W tej drugiej kategorii brała udział mieszkanka powiatu świeckiego, Kalina Kosikowska.

Kalina Kosikowska (druga od prawej), Polska Miss Nastolatek 2022 wśród pozostałych laureatek konkursu
Polska Miss
REKLAMA
REKLAMA

Kalina Kosikowska z Bzowa (gmina Warlubie) ma 18 lat. Jest uczennicą klasy maturalnej IV Liceum Ogólnokształcącego w Grudziądzu. Uwielbia śpiewać. Brała udział w konkursach wokalnych. Lubi też taniec i jazdę konną.

W konkursie piękności reprezentuje województwo pomorskie, ponieważ w województwie kujawsko-pomorskim zgłosiła się zbyt mała liczba chętnych i organizatorzy nie przeprowadzali eliminacji.

REKLAMA
REKLAMA

W październiku Kalina Kosikowska zdobyła tytuł Miss Nastolatek Województwa Pomorskiego oraz tytuły Miss Foto Nastolatek i Miss Nastolatek JustBuyIT (sponsora imprezy). Dało jej to przepustkę do finału konkursu.

Polska Miss to nowy ogólnopolski konkurs piękności. W 2022 r. zgłosiło się do niego ponad 5 tys. uczestniczek (licząc konkursy regionalne).

Gale finałowe Polska Miss i Polska Miss Nastolatek zaplanowno na 17 i 18 grudnia w Arche Hotel Krakowska w Warszawie. Najpiękniejsze Polki zaprezentowały się na scenie w kilku kreacjach przygotowanych przez partnerów konkursu.

REKLAMA
REKLAMA

Podczas sobotnich wyborów Polska Miss Nastolatek główny tytuł zdobyła Kalina Kosikowska z Bzowa!

Najpiękniejsza nastolatka w kraju wygrała nagrody rzeczowe, vouchery m.in. na kosmetyki, o wartości kilku tysięcy złotych i weekend w ośrodku turystycznym w Polsce. Mieszkanka gminy Warlubie pojedzie także na wycieczkę na egzotyczną indonezyjską wyspę Bali.

Transmisję z wyborów można obejrzeć na stronie Polska Miss.

REKLAMA
REKLAMA

Miss Kalina Kosikowska pojedzie w nagrodę na wyspę Bali

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

Gratulacje dla pięknej krajanki z powiatu świeckiego!

Odpowiedzi: 0

Szkoda ze bali to dość tanie i mało prestiżowe miejsce na Filipiny czy bahamy kasy nie było widac

Odpowiedzi: 0

Jak można powiedzieć że jakakolwiek wycieczka to tani prezent. Każde ale to każde ruszenie się z chałupy to rewelacyjna sprawa. Ja bym z miłą chęcią wziął taką wycieczkę i pojechał. Tylko że z moim ryjem to nie dość że tego nie wygram to jeszcze mnie skasują podwójnie. Myślę że ta wycieczka to największa wygrana. PS w razie jak by dziewczyna nie chciała jechać z miłą chęcią wezmę ten wyjazd.

Odpowiedzi: 0

Serdecznie gratuluję. Już wcześniej pisałem, że jest najpiękniejszą dziewczyną, jaką widziałem i powinna wygrać. Brawo!

Odpowiedzi: 0

Kalina, tak trzymaj. Gratulacje.

Odpowiedzi: 0

no najpiękniejsza z powiatu świeckiego jest chyba moja dziewczyna a nie jakaś niewiadomo kto

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz