Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Ferdynand, Jan, Feliks
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  20°C / 8°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  21°C / 6°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  23°C / 10°C
REKLAMA

Motocyklista wpadł w poślizg na zanieczyszczonej drodze. Został zabrany do szpitala

Andrzej Pudrzyński
15 listopada 2022, 19:33

Policja podała, jak doszło do sobotniego wypadku w Krupocinie koło Bukowca. Nie wyjaśniono jeszcze wszystkich okoliczności. W sprawie nadal trwa postępowanie.

Motocykl prowadził 59-letni mieszkaniec powiatu świeckiego
Fot. OSP Bukowiec
REKLAMA
REKLAMA

Jak już informowaliśmy, do wypadku na drodze powiatowej w Krupocinie (gmina Bukowiec) doszło w sobotę tuż po godz. 14.00.

W jego wyniku 59-letni mieszkaniec powiatu świeckiego, jadący motocyklem yamaha virago trafił do szpitala po uderzeniu w drzewo. Wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

- Motocyklista wpadł w poślizg na łuku drogi, na zanieczyszczonej nawierzchni - informuje podkom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

REKLAMA
REKLAMA

Policja nie precyzuje, czym była zanieczyszczona droga.

Zdaniem świadków, którzy skontaktowali się z naszą redakcją, leżały na niej obornik, który spadł z przyczepy lub rozrzutnika oraz błoto z pola.

- Prowadzimy postępowanie w sprawie wypadku. Będziemy wyjaśniać wszystkie okoliczności i przyczyny - deklaruje Joanna Tarkowska.

REKLAMA
REKLAMA

Czytelnicy: Na drodze leżły obornik i błoto, na którym motocyklista wpadł w poślizg / Fot. OSP Bukowiec

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

Zanieczyszczone było po przez wyworzenie obornika na pole 

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz