Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Ferdynand, Jan, Feliks
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  20°C / 8°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  21°C / 6°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  23°C / 10°C
REKLAMA

Nowoczesny sprzęt dla uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Świeciu

materiał partnera
26 marca 2023, 19:11

Firma Schneider Electric przekazała darowiznę nowoczesnego sprzętu dla Technikum Nr 2 w Świeciu, kierunek technik elektryk. Ta hojna inicjatywa przyczyni się do ulepszania prowadzenia zajęć praktyczny.

- Darowizna stanowi znakomity przykład zaangażowania Schneider Electric w rozwijanie branży elektrycznej oraz wspieranie edukacji w tej dziedzinie. Cieszymy się, że firma Schneider Electric jest przykładem na to, jak ważne jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, aby poprawić jakość naszej pracy dydaktycznej. Dziękujemy Panu Pawłowi Pietrzakowi z Schneider Electric oraz Panu Marcinowi Gulczyńskiemu kierownikowi Wydziału Elektroautomatyki w Mondi Świecie S.A. za wsparcie edukacji branży elektrycznej - informuje Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Świeciu.