Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Henryk, Jerzy, Przemysław

Pedofil zatrzymany. Niedawno wyszedł z więzienia. Zniszczył życie kolejnemu dziecku?

Andrzej Pudrzyński
13 stycznia, 20:41

Kilka miesięcy temu wyszedł z więzienia, gdzie odsiadywał wyrok za zgwałcenie dziecka. W środę 13 stycznia trafił znowu za kratki. Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Prokuratura zarzuca mu seksualne wykorzystanie małoletniego.

Piotr F. za gwałt na dziecku popełniony w 2015 r. znalazł się w rejestrze pedofilów
Fot. Ministerstwo Sprawiedliwości

REKLAMA

Piotr F. (rocznik 1975., urodzony w Nowem) między majem a czerwcem 2015 r. w Terespolu Pomorskim koło Świecia dopuścił się gwałtu na osobie małoletniej poniżej 15. roku życia. Odsiedział za to 5 lat w więzieniu w Potulicach. Trafił też do tzw. rejestru pedofili, czyli Rejestru Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym uruchomionym przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Rejestr zawiera nazwiska sprawców, których skazano za zgwałcenie dziecka poniżej 15. roku życia lub gwałt ze szczególnym okrucieństwem. Zawiera m.in. zdjęcia pedofili, miejscowości, w których aktualnie mieszkają, wyroki i artykuły kodeksu karnego, z którego zostali skazani.

Każdy z nas może sprawdzić czy w sąsiedztwie nie mieszka przestępca, który dopuścił się gwałtu na małoletnim. Dzięki temu możemy mieć się na baczności i chronić swoje dzieci.
REKLAMA

Piotr F. wyszedł z zakładu karnego na początku lipca 2020 r. Odsiedział cały wyrok. Jak wynika z ustaleń portalu Extra Świecie, zaraz potem zamieszkał z konkubiną, która ma syna w wieku około 10-12 lat. Kobieta podobno nie wiedziała, że mężczyzna siedział w więzieniu za pedofilię. 45-latek podczas pobytu u krewnych w gminie Świecie miał wykorzystać chłopca seksualnie.

Ze względu na dobro dziecka i rodziny Piotra F. nie podajemy nazwy miejscowości, ani kto powiadomił policję. Mężczyzna został zatrzymany w poniedziałek 11 stycznia.

Prokuratura jest oszczędna w udzielaniu informacji ze względu na toczące się dochodzenie i charakter sprawy.
REKLAMA

- Mogę jedynie potwierdzić, że na Piotrze F. ciąży zarzut popełnienia przestępstwa na tle sekualnym na osobie małoletniej poniżej 15. roku życia. Mężczyzna częściowo przyznał się do winy. Został aresztowany na 3 miesiące - informuje Janusz Borucki, prokurator rejonowy w Świeckiu.

Piotrowi F. grozi od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Budujemy kolejny blok na osiedlu Nowe Marianki w Świeciu. ZOBACZ FILM. Wizualizacje mieszkań i dodatkowe informacje na Otworzy się w nowym okniewww.apartado.pl

Komentarze (33)

Czy naprawdę nie ma sposobu na pedofilii, mówię o tym osobniku który juz był za kratami no i księżach co drudzy są zawsze na wolności. No tylko kastracja mechaniczna, chemiczna? 

Odpowiedzi: 1

Eden, rozumiem, że masz na myśli jakiegoś konkretnego księdza? Proponuje ujawnić i wziąć za to odpowiedzialność. Jeśli nie znasz żadnego, tylko powtarzasz zasłyszane farmazony to pamiętaj, że to pomówienia i weź za to odpowiedzialność. Ot, co. 

Odpowiedzi: 1

Przecież nie od dziś wiadomo, że z rejestru pedofili usunięto nazwiska księży. I to nie są farmazony, a fakty, wystarczy "pogmerać" w internecie. Ot,co.

Odpowiedzi: 1

Tak jest. wsrodnksiezy to powszechne zjawisko.

Odpowiedzi: 0

Każdy zasługuje na uczciwy proces. Na razie jest tylko podejrzany. Może  ktoś  chce  go wrobic

Odpowiedzi: 3

g*** wrobic zajebac frajera ..niech mu d*** peknie pod celom pedofil jebany ..kurestwo bez serca osobiscie sam go bym z*** gołymi rękoma

Odpowiedzi: 0

Wszyscy mieszkańcy dobrze znają historię Piotra F.***, chłopie.. Nikt kur*a nie uwierzy w to że ktoś go wrobił albo tym podobne, wiem jedno, że jak ktoś by go zauważył w Terespolu to najlepszy chirurg by go nie poskładał takie puzle by z niego zostały :) 

Odpowiedzi: 2

Dokładnie mordo przyjdzie taki dzień ze przetnom sie nasze drogi i nie da k*** dyla ja z glowom w chmurach a ta k*** z hujem w odbycie

Odpowiedzi: 0

Oj Piotruś a chlopaki z terespola odziwo i tak dali ci szanse żebyś mógł chodzić po piwo do sklepu. Myślę że drugi raz będziesz poprostu dla wlasnego dobra gdzie indziej przebywał niż u mamusi na PKP bo będzie mniej milo niż teraz :). W kryminale odpowiednio sie nim zaopiekuje recydywa.

Odpowiedzi: 0

Przecież jest napisane w artykule że częściowo przyznaje się do winy . 

Odpowiedzi: 0

Takiemu to uciąć i solą sypać

Odpowiedzi: 1

Dokładnie niech zdechnie pod celom

Odpowiedzi: 0

j*** frajera 

Odpowiedzi: 0

Odcinać narzędzie zbrodni takiemu gościowi, i po klopocie

Odpowiedzi: 0

Mam dwójke chlopców.  I nie wyobrażam sobie co bym takej kurwie zrobił , z*** bym gołymi rękoma cwel jebany kara smierci dla frajera . suka ułomna .

Odpowiedzi: 0

Jechac z ku.. rwom!!!! 

Odpowiedzi: 0

Kara smierci dla takich bydlakow

Odpowiedzi: 0

Trzeba mu odciac jego element ktorym gwalci 

Odpowiedzi: 0

Bierze przykład z kościoła, tylko że tam są bezkarni.

Odpowiedzi: 0

Pedofila powinno się kastrować a nie zabijać.. większą karą było by  dla niego życie bez klejnocika no i dojeżdżać go całe życie.. wkońcu nie bez powodu przepis który ma na celu upublicznienie sprawcy.. a ci wszyscy którzy go bronią ciekawe jak by gęgali jak by taki typ ich dziecko skrzywdził.. 

Odpowiedzi: 0

Z tego co wiem to jego pierwszy wyrok to 12 lat i mial wyjsc dopiero w 2027 roku

Odpowiedzi: 0

Wrzucić gnoja na kilkumetrową patelnie gołego zacząć go smarzyc aby się przewracał na ślizgim oleju. Z góry z drona sypac solą w pewnym momencie go wyjąć i założyć cewnik do którego wlewać wrzątek jazda z nim. Stop pedofila największe kary dla nich jazdaaaaaa

Odpowiedzi: 0

Tylko i wyłącznie samosąd.

Odpowiedzi: 0

Więzienie to nie jest dla niego żadna kara. Dla takiego geja codzienne bolcowanie to rozkosz

Odpowiedzi: 1

Nie mylić pojęć, to prawdopodobnie nie gej, ale na pewno pedofil

Odpowiedzi: 0

Na której plebanii się ukrywał?

Odpowiedzi: 0

To nie był ksiądz!!1. Poza tym sprawdź statystyki i zobacz przedstawiciele jakich zawodów dominują w kartotekach. Na ponad 800 skazanych za pedofilią było 2 księży i jeden zakonnik. To nie oni dominują .... Sporo było za to terapeutów i psychologów.............

Odpowiedzi: 1

Dobrze wiesz, że kościół katolicki jako instytucja chroni swoje zbłąkane owieczki przed wymiarem sprawiedliwości. Włos z głowy im nie spadnie. Najwyżej zostaną przeniesieni na inną parafię. Ot, jedyna kara.

Odpowiedzi: 0

Zrobić mu to samo co on zrobił to dziecią drybla mu wsadzić w dupę. Gnij w tym więzieniu pedofilu jeszcze brzebywał w terespolu pszy tych dzieciach dzieci się go bali. 

Odpowiedzi: 0

Jak nazywa się przenoszenie księży do innej parafii?

Seksturystyke.

Odpowiedzi: 0

Strony

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz