Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Miłosz, Paweł, Tatiana

W Nowym Szpitalu mieszkańcy mogą zaszczepić się bezpłatnie przeciwko grypie

Andrzej Pudrzyński
29 listopada, 08:48

Osoby pełnoletnie od 23 listopada mogą skorzystać z darmowych szczepień przeciw grypie.

Fot. 123RF

REKLAMA

Wystarczy zgłosić się do punktu szczepień. W Świeciu taki punkt znajduje się w Nowym Szpitalu. Mogą z niego korzystać mieszkańcy całego powiatu.

Dotychczas z bezpłatnych szczepień na grypę mogli skorzystać seniorzy, medycy, nauczyciele, studenci i osoby przebywające w placówkach opiekuńczych lub w nich zatrudnione.

W ubiegłym tygodniu minister zdrowia zdecydował, że zaszczepić się przeciw grypie może każda osoba pełnoletnia.
REKLAMA

- Na szczepienie mogą zgłaszać się osoby zdrowe, bez objawów infekcji. Pracodawcy, dyrektorzy szkół, przedszkoli czy domów pomocy społecznej mogą umawiać szczepienia dla swoich pracowników i podopiecznych – wyjaśnia Marta Pióro, rzecznik prasowy Grupy Nowy Szpital.

Kontakt z punktem szczepień przy szpitalu, tel. 506 971 792, od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-15.00.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Komentarze (5)

Tylko szczepienia i szczepienia co my świnie jesteśmy. Twardy organizm sam sobie poradzi, a zdechlaki będą padać czy się zaszczepia czy nie. Dajmy naturze samej decydować.

Człowiek pił piwo o małego na bluzie w zimę chodził nie chorował a teraz zdechloki po małym wiaterku chore. 

Odpowiedzi: 2

Czyli jakbyś zachorował na raka to nie mają Cię leczyć, tylko dać naturze samej decydować ? :) W końcu "twardy organizm sam sobie poradzi" nie ? 

Odpowiedzi: 0

Masz rację niech oddadzą nam odrę, malarię, tyfus itp itd. Niech przetrwają najsilniejsi. Tych felernych po porodzie do dziury, jak w Sparcie. Tyle problemów by się rozwiązało. Tylko jeden by pozostał. Problem głupoty... 

Odpowiedzi: 0

Wow... Bezpłatnie? Serio? Jak bezpłatnie? To podatków nie płacimy? Proszę wytłumaczyć jak zepłatnie? czy to już zaczadzenie chorobą "pisizmu"? Czy czymś innym? To na co idą te nasze podatki? Proszę o wytłumaczenie skąd są te "bezpłatne" szczepionki.

Odpowiedzi: 0

Nie u ciebie jest zaczadzenie Klocfałenem PLATVUSOWY czapki A podatki idą  na długi TWUJska

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz