Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Ale mu się spieszyło! Kierowca hondy pędził ponad 240 km na godzinę [zobaczcie wideo]

Policjanci drogówki ze Świecia działający w ramach kujawsko-pomorskiej grupy Speed podczas kontroli prędkości na autostradzie A1 namierzyli kierowcę, który jechał z prędkością ponad 240km/h.

Udostępnij
240-na-godzine

REKLAMA

Podczas niedzielnego patrolu na autostradzie A1 w kierunku Gdańska, funkcjonariusze zauważyli hondę, która jechała z nadmierną prędkością. Poza tym kierowca nie stosował się do obowiązku jazdy przy prawej krawędzi.

- Jego niebezpieczna jazda została zarejestrowana przez kamerę znajdująca się w pojeździe funkcjonariuszy. Policjanci nie pozwolili na to, aby mężczyzna zagrażał innym podróżnym i zatrzymali go do kontroli - wyjaśnia sierż. szt. Damian Ejankowski z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

Kierowcą hondy okazał się 31-letni mieszkaniec powiatu słupskiego. Jechał z prędkością ponad 240km/h. Mężczyzna został ukarany dwoma mandatami i punktami karnymi.
REKLAMA

REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (5)

 1. NSX

  24 listopada 2020 16:13

  Czepiają się, a un tylko za

  Czepiają się, a un tylko za nisko leciał

 2. XD:)

  24 listopada 2020 16:19

  Przed covidem wiał 🙂

  Przed covidem wiał 🙂

 3. Herflik

  24 listopada 2020 18:32

  Według mnie bardziej

  Według mnie bardziej niebezpieczni od tych jadących powyżej 140 km/h są Ci którzy pomimo zbliżajacego się za nimi z wyższą prędkość o  40 – 50 km/h  pojazdu, podejmują w ostatnim momencie decyzje o wjeździe na lewy pas i wyprzedzaniu ciężarówki.

  • Hej

   25 listopada 2020 00:59

   Skoro był przed tobą taki

   Skoro był przed tobą taki kierowca to nie masz prawa go oceniać,przepis mówi to jasno,nie wolno wyprzedza pojazdu, który rozpoczął wyprzedzania. A po drugie to chyba widzisz również te ciężarówkę i z automatu powinieneś przypuszczać ,że kierowca osobowego będzie chciał ją wyprzedzić. Myślenie nie boli.

  • Asas

   25 listopada 2020 19:04

   Zgadzam się z Tobą. Nie

   Zgadzam się z Tobą. Nie patrzą w lusterko tylko od razu skręcają pod koła. 

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Już w październiku będzie można szybciej i sprawniej zapłacić za parkowanie w Świeciu.

Wiadomości

Podczas czwartkowej sesji burmistrz Świecia Krzysztof Kułakowski uhonorował Oliwię Raniszewską, która znalazła się w gronie 50 najlepszych uczniów na świecie oraz Katarzynę Wenerską, siatkarkę,...

Wiadomości

Około 2 mln zł ma kosztować rozbudowa Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Świeciu wraz z wymianą dachu nad starą częścią budynku. Inwestycja ma ruszyć w 2024...

Reklama