Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Ilu widzów odwiedziło świeckie kino i jakie filmy wybierali? Sprawdziliśmy

Ponad 48 tysięcy widzów, którzy najchętniej wybierali bajki. Tak najkrócej można podsumować 2023 rok w kinie Wrzos w Świeciu. Jakie filmy miały największą oglądalność?

Udostępnij
W ubiegłym roku filmy dla dzieci zdecydowanie "rządziły" w świeckim kinie / Fot. Andrzej Bartniak

Studyjne Kino Cyfrowe Wrzos od lat przyciąga widzów, nie tylko z gminy Świecie.

O wiele bardziej atrakcyjne ceny biletów niż w dużych multipleksach, dostępność nowości, dodatkowe eventy w postaci kina sensorycznego dla dzieci, seansów dla seniorów, klub dyskusyjny czy tematyczne maratony filmowe sprawiają, że z oferty świeckiego kina korzystają osoby w różnym wieku i z różnymi upodobaniami.

W ubiegłym roku kino w Świeciu odwiedziło 48 461 widzów. Najpopularniejszym filmem był "Psi patrol: Wielki film", który obejrzało 2645 widzów.

Reklama
Reklama

Tuż za nim uplasował się "Super Mario Bros" z frekwencją 2572 osób.

Hit ubiegłego roku, czyli "Barbie", który wbrew temu, co może sugerować tytuł adresowany był do dorosłych widzów, zobaczyło 1920 gości kina.

Nieco mniej, 1901 osób, wybrało "Kota w butach". Piątkę najpopularniejszych filmów w kinie Wrzos zamyka "Pięć koszmarnych nocy" z 1372 widzami.

Reklama
Reklama

A co możemy obejrzeć obecnie?

Niewątpliwy prym w pierwszych tygodniach 2024 r. wiodła "Akademia Pana Kleksa". A już w ten weekend premierowo będzie można zobaczyć m.in. piątą część legendarnego "Kogla mogla".

Szczegółowy repertuar Studyjnego Kina Cyfrowego Wrzos można sprawdzić tutaj.

Reklama
Reklama

redakcja@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (18)

  1. Bareja

    24 stycznia 2024 08:44

    I ten dziwny zapach od dziesięcioleci ten sam. Ło remoncie jest on nadał.

  2. Świeciak

    24 stycznia 2024 08:45

    Byliśmy ostatnio w multipleksie. 30 minut reklam przed seansem,brudne siedzenia, koszmarnie drogie zakąski w barze. Polecam kino wrzos. Kameralne, czyste,bez przytłaczającej ilości reklam. Dużo tańsze i na miejscu. Faktem jest,że często można się zdziwić,że sklepik zamknięty,szczególnie przed wcześniejszymi seansami w tygodniu.Wtedy szybki skok do żabki. Tyle. Wiele małych miast jak ŚWIECIE nie ma kina,bo się nie opłaca!

    • Byłem w kinie w Polsce , Niemczech , Francji , Holandii , Węgrzech ,Szwecji i oczywiście w USA

      24 stycznia 2024 16:33

      W kinie się nie żre ,to buracka moda od tłustych Amerykanów która odchodzi w zapomnienie .

      • Kino

        24 stycznia 2024 16:56

        Czytając twój komentarz myślę,że twój poziom inteligencji nie jest wyższy od buraka. Kino zarabia na jedzeniu, więcej niż na biletach.

  3. Marcin

    24 stycznia 2024 09:37

    Kino w Świeciu ma swoj osobisty urok… raz specyficzny zapach (nie mówię o tym, że śmierdzi) który kojarzy się tylko z tym miejscem. Dwa bardzo wygodne jak dla mnie fotele. Wiele pozytywnych wspomnień mam z tym kinem i jak dla mnie jest najlepszym w jakim byłem.

  4. Anonim

    24 stycznia 2024 10:19

    Jedni chodzą do kina a drudzy na film 😁

  5. Tina

    24 stycznia 2024 12:39

    Uwielbiam kino ale nie chodzę bo śmierdzi popkornem. Hałasują torebkami od czipsów. Masakra

  6. Ccc

    24 stycznia 2024 15:20

    Ludzie, co wy oglądacie?

  7. czuka-czu

    24 stycznia 2024 16:05

    W zapyziałym Chełmnie bardzo by chcieli mieć takie kino

    • Nie-kinoman

      24 stycznia 2024 20:04

      W zapyziałym Chełmnie jest 100 razy lepsze kino i obsługa, a u Was ekran uwalony jakby ktoś go lizał. Już tam nie pojde. Fuj. Pomijam, że córka musiała męczyć się na jakimś plastikowym poddupniku przez 2 godziny.. Szajs. Jak sie idzie raz do roku do kina to sie oczekuje, że jakość będzie lepsza niż w domu.

      • Kocia kicia

        25 stycznia 2024 17:07

        Trzeba było atlas z domu wziąć

  8. Obserwator

    25 stycznia 2024 06:03

    Piszecie że najwięcej ludzi chodziło na kreskówki, bo nie ma w repertuarze tego kina nic innego,
    tylko bajki,bajki.To już tak trwa od wielu lat, a najgorzej gdy dzieciaki mają wakacje,w mediach piszą o nowościach puszczanych w innych kinach a w Świeciu nic .Na pewno chodzi jak zwykle o kasę,
    to kino to jakaś porażka

  9. Lol

    25 stycznia 2024 08:08

    Dopóki ekran nie zostanie wyczyszczony moja noga tam nie stanie. Mogę znieść specyficzny zapach i mlaskających widzów, ale czarne smugi na ekranie nie pozwalają cieszyć się filmem.

    • marko

      25 stycznia 2024 09:15

      Czarną smugę to ty masz w majtach.

  10. Lektor

    25 stycznia 2024 13:52

    Nie ma filmów z lektorem to pi co tam chodzic.

  11. Swieciak

    25 stycznia 2024 16:36

    Nie no ten ekran jest tak brudny że wstyd na całe województwo!!!

    • Fruzia

      25 stycznia 2024 17:03

      Kurczę panie toć na całą Polskę a nie województwo 🤣

  12. Anonim

    26 stycznia 2024 20:04

    A kiedy będzie wyczyszczony ekran? Trzy lata temu zwracałam uwagę, że jest brudny, to usłyszałam, że czekają na dofinansowanie na wymianę ekranu i nie opłaca się go czyścić (bo musi to zrobić profesjonalna firma). Nie chodzę tu do kina, bo ta plama bardzo przeszkadza. Zresztą dużo moich znajomych woli obejrzeć filmy na czystym ekranie.