Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Ilu widzów odwiedziło świeckie kino i jakie filmy wybierali? Sprawdziliśmy

Ponad 48 tysięcy widzów, którzy najchętniej wybierali bajki. Tak najkrócej można podsumować 2023 rok w kinie Wrzos w Świeciu. Jakie filmy miały największą oglądalność?

Udostępnij
W ubiegłym roku filmy dla dzieci zdecydowanie "rządziły" w świeckim kinie / Fot. Andrzej Bartniak

Studyjne Kino Cyfrowe Wrzos od lat przyciąga widzów, nie tylko z gminy Świecie.

O wiele bardziej atrakcyjne ceny biletów niż w dużych multipleksach, dostępność nowości, dodatkowe eventy w postaci kina sensorycznego dla dzieci, seansów dla seniorów, klub dyskusyjny czy tematyczne maratony filmowe sprawiają, że z oferty świeckiego kina korzystają osoby w różnym wieku i z różnymi upodobaniami.

W ubiegłym roku kino w Świeciu odwiedziło 48 461 widzów. Najpopularniejszym filmem był "Psi patrol: Wielki film", który obejrzało 2645 widzów.

Reklama
Reklama

Tuż za nim uplasował się "Super Mario Bros" z frekwencją 2572 osób.

Hit ubiegłego roku, czyli "Barbie", który wbrew temu, co może sugerować tytuł adresowany był do dorosłych widzów, zobaczyło 1920 gości kina.

Nieco mniej, 1901 osób, wybrało "Kota w butach". Piątkę najpopularniejszych filmów w kinie Wrzos zamyka "Pięć koszmarnych nocy" z 1372 widzami.

Reklama
Reklama

A co możemy obejrzeć obecnie?

Niewątpliwy prym w pierwszych tygodniach 2024 r. wiodła "Akademia Pana Kleksa". A już w ten weekend premierowo będzie można zobaczyć m.in. piątą część legendarnego "Kogla mogla".

Szczegółowy repertuar Studyjnego Kina Cyfrowego Wrzos można sprawdzić tutaj.

Reklama
Reklama

redakcja@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (18)

 1. Bareja

  24 stycznia 2024 08:44

  I ten dziwny zapach od dziesięcioleci ten sam. Ło remoncie jest on nadał.

 2. Świeciak

  24 stycznia 2024 08:45

  Byliśmy ostatnio w multipleksie. 30 minut reklam przed seansem,brudne siedzenia, koszmarnie drogie zakąski w barze. Polecam kino wrzos. Kameralne, czyste,bez przytłaczającej ilości reklam. Dużo tańsze i na miejscu. Faktem jest,że często można się zdziwić,że sklepik zamknięty,szczególnie przed wcześniejszymi seansami w tygodniu.Wtedy szybki skok do żabki. Tyle. Wiele małych miast jak ŚWIECIE nie ma kina,bo się nie opłaca!

  • Byłem w kinie w Polsce , Niemczech , Francji , Holandii , Węgrzech ,Szwecji i oczywiście w USA

   24 stycznia 2024 16:33

   W kinie się nie żre ,to buracka moda od tłustych Amerykanów która odchodzi w zapomnienie .

   • Kino

    24 stycznia 2024 16:56

    Czytając twój komentarz myślę,że twój poziom inteligencji nie jest wyższy od buraka. Kino zarabia na jedzeniu, więcej niż na biletach.

 3. Marcin

  24 stycznia 2024 09:37

  Kino w Świeciu ma swoj osobisty urok… raz specyficzny zapach (nie mówię o tym, że śmierdzi) który kojarzy się tylko z tym miejscem. Dwa bardzo wygodne jak dla mnie fotele. Wiele pozytywnych wspomnień mam z tym kinem i jak dla mnie jest najlepszym w jakim byłem.

 4. Anonim

  24 stycznia 2024 10:19

  Jedni chodzą do kina a drudzy na film 😁

 5. Tina

  24 stycznia 2024 12:39

  Uwielbiam kino ale nie chodzę bo śmierdzi popkornem. Hałasują torebkami od czipsów. Masakra

 6. Ccc

  24 stycznia 2024 15:20

  Ludzie, co wy oglądacie?

 7. czuka-czu

  24 stycznia 2024 16:05

  W zapyziałym Chełmnie bardzo by chcieli mieć takie kino

  • Nie-kinoman

   24 stycznia 2024 20:04

   W zapyziałym Chełmnie jest 100 razy lepsze kino i obsługa, a u Was ekran uwalony jakby ktoś go lizał. Już tam nie pojde. Fuj. Pomijam, że córka musiała męczyć się na jakimś plastikowym poddupniku przez 2 godziny.. Szajs. Jak sie idzie raz do roku do kina to sie oczekuje, że jakość będzie lepsza niż w domu.

   • Kocia kicia

    25 stycznia 2024 17:07

    Trzeba było atlas z domu wziąć

 8. Obserwator

  25 stycznia 2024 06:03

  Piszecie że najwięcej ludzi chodziło na kreskówki, bo nie ma w repertuarze tego kina nic innego,
  tylko bajki,bajki.To już tak trwa od wielu lat, a najgorzej gdy dzieciaki mają wakacje,w mediach piszą o nowościach puszczanych w innych kinach a w Świeciu nic .Na pewno chodzi jak zwykle o kasę,
  to kino to jakaś porażka

 9. Lol

  25 stycznia 2024 08:08

  Dopóki ekran nie zostanie wyczyszczony moja noga tam nie stanie. Mogę znieść specyficzny zapach i mlaskających widzów, ale czarne smugi na ekranie nie pozwalają cieszyć się filmem.

  • marko

   25 stycznia 2024 09:15

   Czarną smugę to ty masz w majtach.

 10. Lektor

  25 stycznia 2024 13:52

  Nie ma filmów z lektorem to pi co tam chodzic.

 11. Swieciak

  25 stycznia 2024 16:36

  Nie no ten ekran jest tak brudny że wstyd na całe województwo!!!

  • Fruzia

   25 stycznia 2024 17:03

   Kurczę panie toć na całą Polskę a nie województwo 🤣

 12. Anonim

  26 stycznia 2024 20:04

  A kiedy będzie wyczyszczony ekran? Trzy lata temu zwracałam uwagę, że jest brudny, to usłyszałam, że czekają na dofinansowanie na wymianę ekranu i nie opłaca się go czyścić (bo musi to zrobić profesjonalna firma). Nie chodzę tu do kina, bo ta plama bardzo przeszkadza. Zresztą dużo moich znajomych woli obejrzeć filmy na czystym ekranie.

Reklama
Reklama
Reklama

Popularne

Wiadomości

- Ta pani również pomogła mamie. Prosimy ją o kontakt - apelują syn i synowa. Powiedzieli nam, w jakim stanie jest 78-latka, którą w...

Wiadomości

Do północy potrwa protest rolników w Świeciu. Protestujący spowalniają ruch na jezdni.

Wiadomości

Za nami dwa pierwsze etapy przebudowy świeckiego zamku. W tym roku ma zostać wybrana firma, która podejmie się trzeciego etapu przewidującego powstanie dwuspadowego dachu.

Wiadomości

Niby drobiazg, ale wywołał sporo komentarzy. Chodzi o naprawę jezdni po niedawnej awarii sieci wodociągowej na ul. Sienkiewicza. Niektórzy kpili z zastosowanego rozwiązania. Czy...

Wiadomości

Dobiega końca budowa drogi przez górne Marianki. Niedawno zamontowano ławki i śmietniki. Do zrobienia pozostały jeszcze dwie rzeczy, które uczynią tę trasę jeszcze atrakcyjniejszą.

Reklama
Reklama

Wideo

Reklama
Reklama

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Na prośbę Czytelników podajemy szczegółową trasę wtorkowego protestu rolników w Świeciu.

Wiadomości

Pasażerowie porannego kursu autobusu byli w piątek świadkami niecodziennego zdarzenia.

Wiadomości

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który uszkodził trzy samochody, klatkę schodową i szlaban. Groził też jednemu z pokrzywdzonych, że go zabije. Sprawca usłyszał już zarzuty.

Wiadomości

Blok Świeckiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego przy ul. Chrobrego powstaje w pobliżu budynku z mieszkaniami chronionymi dla osób starszych, wybudowanego przez gminę.

Wiadomości

- Ta pani również pomogła mamie. Prosimy ją o kontakt - apelują syn i synowa. Powiedzieli nam, w jakim stanie jest 78-latka, którą w...

Wiadomości

Do północy potrwa protest rolników w Świeciu. Protestujący spowalniają ruch na jezdni.

Wiadomości

Ogłoszono listę laureatów konkursu na Drzewo Roku Ziemi Świeckiej 2023. Najwięcej głosów zdobył dąb Graf Schwerin, będący ozdobą pałacowego parku w Sartowicach koło Świecia.

Wiadomości

Za nami dwa pierwsze etapy przebudowy świeckiego zamku. W tym roku ma zostać wybrana firma, która podejmie się trzeciego etapu przewidującego powstanie dwuspadowego dachu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama