Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Młodzi biegacze zdominowali sobotnią imprezę na stadionie [zdjęcia]

To pierwsza edycja imprezy rekreacyjnej “Roll & Fun & Run”! Wydarzenie na stadionie Wdy zdominowali biegacze. Nie brakowało zawodników chodzących jeszcze do żłobka.

Udostępnij
Najmłodsi uczestnicy imprezy na stadionie świeckiej Wdy / Fot. Andrzej Bartniak

Sobotnia impreza na stadionie w Świeciu miała dwie części. W pierwszej rywalizowali biegacze, a w drugiej miłośnicy jazdy na rolkach.

Tych ostatnich było jednak stosunkowo niewielu. Można to wytłumaczyć tym, że to pierwsza edycja “Roll & Fun & Run”!

Pierwszy sygnał do startu padł chwilę po godz. 12.00. Na dystansie 50 m rywalizowały maluszki do 3. roku życia.

W kolejnych biegach odcinek do przebiegnięcia systematycznie się wydłużał. Na najdłuższym, liczącym 4000 m (10 okrążeń), o miejsca na podium walczyli panowie.

Organizatorzy przygotowali także specjalną strefę animacji z dmuchańcami dla najmłodszych uczestników. Dzieci miały też możliwość wygrania dodatkowych nagród w kole fortuny.

Zobacz poniżej galerię zdjęć.

a.bartniak@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (1)

  1. Anonim

    9 września 2023 19:38

    Slaba reklama.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Wiadomości

Świecie zajęło pierwszą pozycję wśród najzamożniejszych miast powiatowych w województwie kujawsko-pomorskim i wysoką lokatę w skali całego kraju.

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Reklama